SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipidy i próby wątrobowe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16591
1. WIEK: 30 lat
2. WAGA: 95 kg
3. WZROST: 182 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 115
-udo: 63
-talia: pas 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 lat
6. DIETA:
-białko: 225 (liczone z białkowych produktów czyli mieso, odzywka, jaja itp)
-węglowodany: dt 400 dnt 220
-tłuszcz: dt 45 dt 60
(Źródła głównie zdrowe tłuszcze typu jaja, awokado, oliwa z oliwek, orzechy, Masło orzechowe)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
Od Listopada 2020r. Jestem on
8. TRENING:
Split
9. CEL CYKLU: aktualnie redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: to mój pierwszy
11. POZIOM BF%: ok 12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: ogólnie ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porost
15. PPM (podstawowa przemiana materii): idk
16. WYNIKI SIŁOWE:
Nie robię Maksow ale ogólnie wygląda to tak:
-klata: 100kg x8
-martwy ciąg: 150 kg x6
-przysiad: 120 kg x8

Witam, aktualnie od 3 tyg lece tak:
Test Enan 500 (pon, czw 250)
Masteron Enan 300 (pon, czw 150)
Hcg 500ui x2 (w pon i czw)
Glandex 12,5 mg x3 (pon, śr, pt)

Wcześniej leciał solo teść 500 ew i hcg 2x 500. Zrobiłem sobie badania i lipidy oraz próby wątrobowe bardzo kiepsko wyszły, i teraz pytanie, zejść tylko z masteronu czy lepiej mostek ? Ostatni strzał był w piątek

Drugie pytanie zbadałem również estro i wynik też wyszedl mega duży bo norma 44 a mój wynik to 94. Teraz lepiej dać przez trzy dni 25mg glandexu żeby to zbic?

Dzis ide też z tymi wynikami do lekarza i zobaczę co powie.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Mastera odstaw, exe 1/2 tbl 2 x w tygodniu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
tragedii nie ma , natomiast jak chcesz poprawić lipidy to master w odstawke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Normalne wyniki przy masteronie . Próbami bym się nie przejmował, ciężki trening, jakikolwiek stan zapalny w organizmie je podniesie.


Dziwią mnie wysokie trojglicerydy, co jadłeś na kolację przed badaniem ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16591
Dzięki Panowie za odpowiedzi

Aleks - teraz lecę własnie 3x 1/2 tabs exe w tygodniu i takie estro wywalone, dlatego myślałem żeby zbić zapodając exe po całym tabsie przez 3 dni

Ronie - standardowy posiłek jaki mam ostatni w dzień nietreningowy - 225 gr kury, 75 gr makaronu, pomidory z puszczki (takie coś a'la spahgetti) i do tego 10 ml oliwy z oliwek

Przed badaniami specjalnie dwa dni były dnt, natomiast wieczorem przed badaniami dowiedziałem się czegoś co mnie mega zestresowało i noc źle przespałem.


Zmieniony przez - Devció w dniu 2023-02-23 10:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Trojglicerydy mogły trochę pójść w górę od kolacji z tłuszczami lub po prostu Twoja dieta nie ma odpowiednich proporcji kwasów omega.


Jak chcesz jeszcze dociąć to daj kardaryne i zmniejsz ilość zwierzęcych nasyconych tłuszczy na korzyść omega 3.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16591
O kardarynie właśnie myślałem żeby dodać także zakupie, a właśnie tłuszczy zwierzęcych nie mam jakoś sporo w diecie bo bazuje głownie na oliwie z oliwek, awokado, orzechy, czasami masło orzechowe, jedyne tłuszcze zwierzęce to lecą z wołowiny (antrykot/rostbef) oraz z jaj ale to tez nie codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30871
ronie220
Normalne wyniki przy masteronie . Próbami bym się nie przejmował, ciężki trening, jakikolwiek stan zapalny w organizmie je podniesie.


Dziwią mnie wysokie trojglicerydy, co jadłeś na kolację przed badaniem ?



Niewiem czy normalne ja przy masteronie lapie sie w normy z cholesterolem a czesto gesto.jestem na masterze .Polecam suplementowac Cla i dodac olej lniany do kazdego posilku na funkcje hamowania konwersje.Wybite trojglicerdy i cholesterol to dietka kuleje,tutaj z trojglicerydami miesci sie w normie choc gorna.Kolejna sprawa do autora zaintersowalbym sie wybitą bilrubiną bo niekoniecznie moze to swiadczyc o czyms normalnym na cyklu.


Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2023-02-24 16:39:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania PRZED cyklem

Następny temat

Przejście z bomby na górne widełki (trt)

WHEY premium