SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liddell vs. Evans - dyskusja po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
jak dla mnie ta walka NIC nie pokazała o przygotowaniu zawodników. I runda to była żenada... jedno uderzenie Evansa i tyle, to samo robił Iceman wiele razy. Ja bym Chucka na straty nie spisywał.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
mimo swych lat 38 Chuck może jeszce nie raz namieszać i zostać mistrzem lhw

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Evans dostanie dużo prędzej title shot bo to były uczestnik TUF...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
greg82 bardzo słuszna uwaga, ufc bedzie promować swoich z TUFa

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
chucka jako mistrza lhw absolutnie nie widze-tym bardziej ze po tej walce musialby z 3 walki wygrac by walczyc o tytul co przy konkurencji w lhw jest niemozliwe dla niego. jezeli lysy powiedzial ze evans dostanie title shota to pewnie tak beedzie-co nie znaczy ze powalczy juz nastepnym razem - werdum tez mial obiecane osobiscie title shota po walce z vera i co z tego...ja bym evansa widzial z silva w walce o prawo walki po machidze ale kto ich tam wie. i tak zadecyduja wzgledy pozasportowe.

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
koshik zadecydują względy marketingowe czyli PPV :)

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Zwróćcie uwagę też na to z kim będzie wałczył Spider teraz - nie będzie to bynajmniej zasługujący na to Thunder ale Cote uczestnik TUF. Zresztą czy fighter z rekordem Griffina dostałby title shot, gdyby nie był uczestnikiem TUF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
po to robią TUF-a po co mieli by go robić dla jaj robią po ty by potem promować ich proste i logiczne

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Promowanie promowaniem, ale sie okazuje ze ci goscie z TUF'a ownuja ostatnio wielkich MMA.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
1) Nie znamy kulisów tego ownowania . Shogun czy Nog po przyjściu do UFC wyraźnie zmaleli, zwolnili też tempo. A jak się spojrzy na takiego np. Houstona Alexandra czy Shane'a Carwina to raczej wątpliwości co do dopingu w UFC nie ma. Więc może specjalnie pociśnięto z chłopakami z dawnego Pride żeby musieli walczyć bez wspomagania.

2) Walka Chucka - zaskoczenie. Ale nie kwiczałbym że już pora na emeryturę. Ot, poszedł koleś na wymianę, dał się trafić i chvj, koniec pieśni. Taki styl walki i już. Myślę że parę lat mma na światowym poziomie spokojnie ma jeszcze przed sobą.

3) Niezaprzeczonym plusem takiego wyniku będzie natomiast zamknięcie się dość głośnej grupy amerykańskich "fanów mma" którzy głośno twierdzili że Chuck poradzi sobie z Fedorem

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 88 - wyniki

Następny temat

ochraniacz na zęby

WHEY premium