SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libido

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
Witam. Mam 18 lat i chciałbym zrzucić trochę tłuszczu, wiec zdecydowalem sie na spalacz T5,który zmniejsza libido. Jak temu zapobiec co stosowac? dzieki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
Wyrzucić spalacz i wziąć się za porządną dietę z ujemnym bilansem kalorycznym i własciwym rozkładem makroskładników.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 843
Niektórzy myślą że wezmą spalacz i będą się dziać cuda... Lepsza sama dieta (nawet bez treningów jeżeli ktoś nie ma czasu) niż ćwiczyć bez diety. Jest chyba milion artykułów w których pisze co wpływa na sylwetkę: 80% dieta a reszta siłownia i ew. suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
staram się trzymać diety, nie przekraczać 100 węgli dziennie. Czy TT byłoby dobrym wyjsciem w tej sytuacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
wrzuć o sobie ankietę, nic o tobie nie wiemy, 100 gr węgli to bardzo mało. Miałeś kiedyś styczność ze spalaczami, wiesz coś o tych środkach, t5 to bardzo mocny spalacz, nie dla osób początkujących i nie na pierwszy raz. Zadbaj o porządną dietę a nie ograniczanie węglowodanów. Dorzuć do tego trening siłowy i aerobowy/interwałowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
brałem spalcze thermo speed i boostery na siłownie chodzę min 4 razy tygodniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
Wrzuć swoją dietę, plan, dokładną ankietę. A o t5 na razie zapomnij chyba że chcesz na siłę sobie zaszkodzić i zniszczyć zdrowie i stracić kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
w jakim sensie zaszkodzić? czyli odpuścić sobie ten spalacz całkowicie? bo po kilku dniach oprócz spadku libido nie odczuwam zadnych innych skutków ubocznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
Nie wiem czy wiesz jaki spalacz stosujesz, i dlaczego masz spadek libido. T5 zawiera efedrynę która właśnie za to odpowiada, poczytaj o skutkach ubocznych tej substancji bo nie jest to tylko niższe libido. Spalacz odpuść i bierz się za porządną dietę i trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
wiem dlaczego, i moje pytanie było jak temu zapobiec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
zapytam jeszcze inaczej, jak temu zapobiec nie odstawiając spalacza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o poradę dotyczącą treningu, oraz diety

Następny temat

Ćwiczenia na mięśnie wewnętrzne brzucha

Wiecej