SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tribusteron - witalność, libido, erekcja...

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
Witam!
Od tygodnia biorę tribusteron 60, pierwsze dwa dni po 2 kapsy 2 razy dziennie (na czczo rano i przed snem), ale miałem wrażenie, że to dal mnie za dużo i z wieczornej porcji zostawiłem 1 kapsułkę - teraz biorę więc 3 dziennie.
Mam kilka pytań w ziąaku z moimi obserwacjami:
1) czy reakcją prawidłową jest to, że znacznie "wzmocniła mi się" erekcja, natomiast samo llibido - to jest sama ochota na wykorzystanie owej poprawionej erekcji - zmalało. Krótko mówiąc: staje nawet po lekkim podmuchu wiaterku, ale co z tego jak mi się nie chce...(słyszałem, że niektórzy mieli po fenuplaście podobne objawy)
2) ciągły głód. Czyżby testosteron tak bardzo wpłynął na spalanie tłuszczy?Moje treningi nie są wcale bardzo ciężkie, po przerwie robię spokojnie ACT - i to tylko 3 obwody, 1. tydzień, poza tym tymczasem nic nie robię. Jadłem tyle samo podczas treningu na masę, wiele mniej jadam w okresie gdy regularnie chodze na treningi bokserskie (aerobowo - siłowe)?
Żadna z tych rzeczy nie martwi mnie nadmiernie, pytam dlatego, że po poprzedniej kuracji tribuloosowej (trec mens' health - 1 miesiąc, 1 tabl. dziennie) nie miałem takich objawów.

I pytanka dodatkowe: jak długo minimum powinna trwać kuracja? Maksymalnie jak długo (należy robić przerwy miedzy cyklami czy nie? - różne są na forum opinie)? Czy po odstawieniu tpreparatu poziom testosteronu pozostanie na poziomie sprzed kuracji czy jest szansa na utrzymanie go na poziomie podwyższonym (tzn dalszej stymulacji wydzielania testosteronu)? Jak długo powinna trwać kuracja, żeby taki stan ewentualnie (przez jak najdłuższy czas utrzymać?

Czy mój sposób przyjmowania (patrz początek) jest właściwy (też są różne opinie)?

Mam 25 lat, ważę 74 kg, 176 cm, mój trening to obecnie ACT, dieta raczej intuicyjna, ale składająca się z ryb, kaszy, warzyw, owoców, makaronu, mięsa kurzego, jaj, niewielkiej ilości mleka, z rzadka kawy.

Do tribulusa nie biorę żadnych witamin (jedynie vigor complete, na zma mnie nie stać tymczasem, nawet vigor to prezent bożonarodzeniowy): ), w ogóle to jedyny mój suplement, który stosuję przede wszystkim dla poprawy witalności (i musze powiedzieć, że działa).

Dzięki za odp, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZMA zawsze warto stosowac (365 dni w ciagu roku), tyle ze zalecana dawka jest raczej do uzytku cyklicznego...
przy TT napewno jakas potencjalizacja efekty bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
zwiekszenie potencji to normalna sprawa w przypadku tribulusa- jednak co do zmniejszenia libido to nie moge Ci odpowiedziec na to pytanie bo sam nigdy nie bralem tribulusa- popyta kolegow ktorzy stosowali czy tez tak mieli
moze ktorys ze specow Olimpu sie wypowie na ten temat

tribulusa stosuj na pusty zoladek- bierz na wieczor

co do apetytu to preparat ten ogolnie aktywuje procesy metaboliczne wiec moze z tad Twoj ciagly glod- przy robieniu masy dobrze

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
"na pusty żołądek - wieczorem" nie pasuje w moim przypadku bo ja często robię trening późnym wieczorem, potem posiłek potreningowy albo najwyżej wafle ryżowe z tuną i spać.To jak robić?
A to łakninie to mi mało przydatne - masy teraz nie robię.Ale to nieważne - bardziej interesuje mnie ta erekcja przy braku pobudzenia. Mozliwe, że to jakieś inne czynniki, psychiczne np, ale ja wcześniej takiego czegoś nigdy nie miałem, dziwi mnie to i pytam dlatego.Masz rację że fajnie by było jakiegoś eksperta posłuchać jak pisze o procesach utleniania moczu we krwi i spalania tłuszczu w końcówce ATP napletka, może bym się lepiej nie poczuł, ale przynajmniej miałbym kilka madrych haseł na podorędziu.
Tak więc czekam, a tobie dzięki za odp, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Chłopie bierzesz od tygodnia i masz takie efekty a to zaczyna dzialac po miesiacu

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
No dokładnie coś za szybko te efekty u Ciebie, ja biore TT od mniej więcej trzech tygodni i żadnych takich objawów nie zauważyłem
1

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
nom, biorę dokładnie od poniedziałku i wierzcie czy nie - pyta stoi mi jak drzewo, dziewczyna mnie spytała czy ja teścia nie shotuję przypadkiem. Co do głodu - moga być inne czynniki, moze być nawet po prostu fakt że zacząłem po przerwie ćwiczyć, nawet jeśli nie forsownie. Ale ****a nie oszukasz - jeśli to jest autosugestia to życzyłbym sobie takiej siły wyobraźni za 40 lat.

Ale nie wiem jak z tym libido i dalej czekam na komentarze do tego wątku + do moich pytań o długość cyklu.
Dzięki, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
heh, nie wiedziałem że f.i.u.t.a też cenzurują, no no, kultura panie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
placebo jak nic

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
a tam placebo, chciałbym żeby placebo. Jeśli placebo to 3 razy 3 razy dziennie w miejsce max 2-3 razy dziennie wcześniej (a i to właściwie przechwałki, bo 3 razy dziennie to moja raczej szczytowa forma) to nie wygląda mi na placebo.

No ale dzięki za odpowiedź, pomyślę, poobserwuję się. Jeśli mówisz że za miesiąc to dopiero zacznie DZIAŁAĆ, to ja muszę sobie jakieś bardziej elastyczne majtki kupić żeby mi ich nie rozerwało.

Proszę innych o reakcję, szczególnie w kwestii pozostałych moich pytań, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
aha, kostek - a co zauważyłeś po 3 tyg? Nic zupełnie?Nie wierzę, ja jak wziąłem na raz 4 kapsy 1. dnia to musiałem bardzo się skupić żeby rozluznić mięśnie poprzeczne krocza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
kurde stary widac jestes cholernie podatny na tego tribulusa- niejeden chcialby miec miec takie efekty po tym suplemencie
a moze rzeczywiscie masz tak mocne placebo

co do libido to poczekaj ze 2 tygodnie i ocenisz sam

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer czy bulk przy akrobatyce sportowej ?

Następny temat

Jak brać citro+mono

WHEY premium