SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepsze do budowy miesni??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 301
deca czy boldenol<Equipoise>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Moze dlatego ze zima? Mi trudno ocenic, owszem ospaly chodze, ale dopiero miesiac siedze w ****zielskiej europie, wczesniej bylem w australii i tajlandii i tam bylem energii pelen caly dzien. Cykl zaczalem w tajlandii, z tamtej apteki tez mam srodki na niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
bardzo uogolniając lepsza będzie deka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
kurde obstawiłbym bolda, Shield mógłbyś rozwinąć? Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zdania sa podzielone
50% twierdzi ze bold kompletna klapa drugie 50% ze srodek na miare,
co do deci sprawa jasna, wszystkim wchodzi podobnie, na masowke moze byc.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
jak widzę, że ktoś bierze bolda na masę to się śmieję sam do siebie. to, że w literaturze jest tak napisane niekoniecznie idzie to z praktyką. clenbuterol też niby jest anaboliczny (tak piszą), a jakoś nikt po nim nie rośnie. może faktycznie dobrze rosną na boldzie bydlaki i konie, ale na ludzi tak nie działa.

dla mnie bold to zwyczajny środek typu cutting, świetny gdy zależy nam na gęstości i pełności mięśnia. aha, nie wolno długo brać bolda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
moj kumpel bralbolda mowi super nic lepszego nie ma mowil lepsze od deki drugi brał i mowi nic nie poszlo mu .. deka pewniejsza ogolnie niby ... sam nie bralem zadnej z w/w ale przymiarka jest ...shield masz racje ogolnie wszysccy twierdza ze to srodek na mase ja tez tak myslalem ale jak widac czlowiek cale zycie sie uczy

Zmieniony przez - dooggy7 w dniu 2008-02-05 20:39:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6066
lepszy do budowy miesno jest boldenon a do robienia masy to deca prsote

WSZYSTKO ALE Z GLOWA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
podzielam zdanie shielda, boldenon jest do szlifowania juz zdobytej masy

co do tego zeby go dlugo nie brac to chetnie sie dowiem dlaczego
jak na moje oko undekanian to estr ktory wymaga dlugiego brania


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-02-05 21:21:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
pewnie mial na mysli jakies dluzsze stosowanie, cykliczne czy cos w tym stylu bo widzialem sam rozpisywal cykle z boldem na 14 tyg wiec chyba nie o to chodzi, zgadza sie shield?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
A ja mam pewne priorytety w zyciu i wybieram przez to bolda ponad dece Srodek fajny, bardzo mi sie podoba, ale shield i elite maja racje - uparlem sie i liczylem, ze waga skoczy, ale nie za bardzo chce Srodek jednak jest milusi, zobaczymy jak podziala w polaczeniu z prima na ktora wlasnie wchodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
Przede wszystkim nadkrwistość. Z książki "Chemical muscle enhancement" L. Rea:

In the case of boldenone (Equipoise), the length of administration resulting in excessive and dangerous red blood cell count was dose dependent. Most have shown only acceptable upregulation at dosages of 200-400mg/w (@ 1-2mg per pound of bodyweight) for up to 12 weeks. However, dosages of 600-800mg/w (3-4mg per pound of body weight) usually resulted in exceeding the upper "safer" levels for red blood cell count after only 4-6 weeks of employment. This is a real concern. Red blood cell count elevation can result in blood clots, strokes and circulatory depreciation.

Najczęstsze objawy nadkrwistości to: zwiększenie zagęszczenia krwinek czerwonych we krwi krążącej, co ogromnie zwiększa jej lepkość. Wynikiem tego jest wyraźnie zwiększone obciążenie pracy serca jako pompy ssąco-tłoczącej oraz narastająca tendencja do tworzenia się zakrzepów śródnaczyniowych, zatorów, zawałów w różnych narządach (np. mózg, serce, płuca, nerki itd.) z całym wachlarzem konsekwencji i objawów chorobowych dla organizmu (powiększenie śledziony, zmęczenie, duszności).

Poza tym dłuższe używanie equipose powoduje jeszcze jakieś zmiany we krwi, ale nie chodzi tu o nadkrwistość, o których więcej nie mogę powiedzieć, aż tak bardzo nie wnikałem w to.

Zmieniony przez - -SHIELD- w dniu 2008-02-05 22:07:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol Pharminex - słyszał ktoś ?

Następny temat

Jakie Wino inekcyjne......

WHEY premium