SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lata lecą,dni mijają,a pusikety ciągle wbijają.DOPING SPAM!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131261

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
No to widze podobnie jak ja bede miec od 11 stycznia zaczynam odblok a w połowie marca wchodze na małe bum bum

1-10 cypionat 250 e3d
1-3 propionat 100e2d
1-6 tren 50 e2d
5-11 wins oral 40 ed
5-8 npp 50 mg e3d

Dawki lecznicze bo to bedzie redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
mico - tak, nie uzywam nic innego niz test, raz wrzucilem trena, ale nie widze sensu. jakbym wjezdzal na zawody jakies, to bankowo bije tren, ale tak - do spokojnego poprawiania wynikow test mi starczy.
tani, dostepny, naturalny, skuteczny. uwielbiam

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie tak obserwuje bo twoje podejście jest inne niż większości ale może się okazać skuteczne kiedyś napisałeś że miałeś plan sie zmasować-grubasować i wytrwać tam x czasu będąc grubasem żeby wkońcu zrzucić sadło i mieć dużo mięśni nie ?
ile tak mw ci to zajęło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ja mam problem z odcinkiem ledzwiowym i to spory, ale moje noworoczne postanowienie to zaczac robic martwe ciagu, dzis juz próbowałem, tak jak podnosze sztange, która znajduje się 15cm powyżej podłogi niż normalnie miałaby sie znajdować to całkiem znosnie, od tego zaczne

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marcel sam sobie je sprezętowałeś czy zawsze miałeś od szybkiego rosnięcia etc ?

mnie np. pobolewa od zawsze od tego że urosłem w zwyż w tępie expresowym..

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-01-02 19:39:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Brzydko mówiac wy***ałem sie na schodach i dwa miesiące nie mogłem normalnie chodzi, a juz nie mówiac o jakimkolwiek podnoszeniu czegos z ziemi, teraz cały czas dokucza mi lekki ból w odcinku ledzwiowym ale ja jestem twardy i zyje z niejednym bólem juz ;)

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
marcel - wzmocnisz plecy, to bedzie calkiem inaczej. i brzuch ciezko trenuj, nie tylko brzuszki, ale wznosy nog na drazku i skosy.

obczaj to:






mico - przez rok zrobilem forme, ktorej nie musze sie wstydzic (wizualnie), ale wieli nigdy nie bede, bo nie mam genow do tego. tak do 105 bede sobie siedzial z kratka, dobrze wygladal, kobitki lepiej reaguja na takie cos niz na nalanego prosiaka (ale o tym sie przekonalem dopiro jak juz nie bylem nalanym prosiakiem ). teraz ma byc pauer na maksa.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
siemano


kurde chudy dawno Cie nie bylo

robiles w koncu wyniki? ja robilem swoje

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
haha, nie zrobilem. nie mialem czasu

jak tam wyszly twoje? pewnie niezle.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Chudzina na pewno skorzystam z Twojej rady a tak poza tym to nie wiem czemu ale sie jakos boje tej kobity z youtub co wstawiłes

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

igła

Następny temat

rozpiska

WHEY premium