SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dni lecą...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
A dni lecą i nie każdego dnia zrobi się tyle materiału ile się chce...
Ale ja nie o tym. Wpadłem na chwilkę, jestem akurat po treningu na własnej piwnicznej siłowni i tę miłą chwilę po odświeżającej kąpieli postanowiłem poświęcić na relaksujace napisanie posta... No więc myślałem, że w moich mięśniach bez koksu nie będzie już dużych postępów w tej chwili... Tym czasem aktualnie ucząc się zmniejszyłem też ilośc treningu (2x zapasy
poniedz. - piątek. siłownia środa - sobota i czwartek przejażdżka na rowerze + parę sprintów i wkręty na rzuty ) było ok, na aminokwasach odrobiłem maximum prawie z jesiennego cyklu, który jak teraz zdałem ssobie sprawę był niepotrzebnie zbyt duży (400mg tescia\tydz + 140 mety)
I się trzymało. Ostatnio zakupiłem białeczko od cybera. I tu zaczęły się już dziać ciekawe rzeczy. Z początku jadłem tak troszkę, bez przekonania.
Ale ostatnio zacząłem się tym białkiem pożądnie "suplementować" + więcej białka w diecie i cóż? W ciągu ostatnich paru dni wyraznie zmniejszyła mi się ilość tłuszczu i waga wzrosła o 2kg! Tymczasem dzisiaj przyszła therma pro (właściwie dla mamy, ale zanosi się na to, że oboje rodziców + ja będziemy się tym "suplementować") Ale to ma kopa! Chyba jestem wrażliwy na efedrynę, bo łyknąłem na pół godziny przed treningiem jedną thermę (przy 42 stopniach celcjusza na dworze jak twierdzi mój termometr )
I poza faktem, że "Pływałem" w pocie to doświadczyłem naprawdę "so;idnych"
napompowań, widzę że ramiona też powinny ładnie pójść (a np. 666 wie jaki to problem dla zapaśnika
i nie wiem czy wogóle rozpocznę planowany cykl jeśli będzie tak szło na sucho ale jeśli tak to planuję mniaj więcej taki :
1omnadren + 1prolongatum - razem 350mg\2 tygodnie(wzbogacam mieszankę omnadrenu o piąty testosteron którego nie zawiera (średnio wychodzi
175mg\tydz) Do tego metanabol w systemie 5 dni brania - 5 przerwy z maximum
2 tabletki\dzień (5x1 - 5przerwy - 5x2 - 5 przerwy itd. w sumie dwójki aż 6xpo 5 dni i na koniec 5x1 - w sumie 75 dni w tym 40 brania i wychodzi 70 tabletek
jeśli wrzuciłbym na środku 3 dziennie przez 5 dni to 75
zaś omnadrenu i testosteronu w sumie po 7 ampułek (13 tygodni)
przy odpowiedniej suplementacji białkiem i aminokwasami. Na koniec tribulus
i clostilbegyt i może kreatyna (ale na nią jestem niestety mało wrażliwy :-i myślę, że byłoby ok. Ale najwcześniej doszłoby do tego od sierpnia (9 miesięcy po porzednim) poczekamy, zobaczymy. No to starczy - czas na drugi posiłek potreningowy i znowu nieco nauki
Pozdrawiam wszystkich!


Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Tylko nie pomyl sie z mama pastylkami ).Hmm,stoi u mnie w domu od paru miechow wiadro wheya nie zaczete ale jak mowisz ze fajne efekty to chyba to otworze w koncu.Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też trzeba będzie kupiś jakieś suplementy znowu , gratuluję suchych przyrostów no i naginaj do nauki

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ucz sie ucz bo nauka to...a wiesz co

gratulka postepow na suchara!!

btw trzymasz sie diety?????

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Gochan, gratuluje przyrostow na sucho , ale ten Twoj cykl z dupy wziety

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Meta ten post ma 2 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
kazam ten post ma 2,5roku

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Meta, naucz Gochana jak prawidłowo przeprowadzić cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
pisze sie nałucz

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
LOL jaki stary post Niech to ktoś skasuje

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Gochan daj rozpiske jakiegos teraźniejszego cyklu

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ceny clomidu i nolvadexu

Następny temat

Anapolon, młodzież a koksy

WHEY premium