SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

igła

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
Czesc. Chce zalozyc nowy temat, dla niektorych moze smieszny dla innych nie. Pisze go w ceach informacyjnych i tylko dla siebie. dzis zaczalem cykl zimowy :) kolezka bil mi i tak wkrecil mi jazde. mianowicie - bije sok igla 0.5/16mm. zaczelismy sie smiac ze moze igla za krotka ze moze nie wejdzie dobrze w miesien, ze wejdzie w tluszcz:) moze lepiej 0.7 bic a moze wieksza. po paru minutach zaczelismy sobie jazde wkrecac i tak mi juz zostalo wiec moje pytanie brzmi - jak to do diabla jest? 0,5 czy 0,7. czy cos z ta 0.5 moze byc nie tak? prosze o nie spamowanie tu nasmiewanie sie itd pewnei nie jeden z was takie cos przezyl :) jestem juz na 11 moim cyklu i nigdy sie tak temu nei przygladalem od tej strony jak to jest z tym klociem. prosze o jakas odpowiedz :) wyszukiwarki nie uzylem bo jestem zbyt leniwy :D

Siła rodzi się tylko z bólu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
no comment...:) do ksiazek!!! a nie za igly i pompki co niektorzy sie tu biora!!!!

Zmieniony przez - wallywally w dniu 2009-01-29 19:25:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23594
Użyj wyszukiwarki.

Igła obojętnie czy 0,6 ; 0,7 czy 0,8. Ważna jest długość tj. w dupala i uda 40mm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
zależy jaki masz BF ale moim zdaniem 16mm jest stanowczo za krótka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
16mm to za malo. 0,5 ma dlygosc 25mm.Ja bije w dupe 07x40mm, a w udo 0,6x30mm i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
j/w

ja wale 0,6x30 w dupala i wszystko do tej pory działało:)

uzyj wyszukiwarki dobra rzecz...

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
ale za krotka co tzn. ze mi sok wyleci ?:D

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
zależy gdzie bijesz jak w biceps albo tricepsto wystarczy jak uda,pośladki to może nie dojść do mięśnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23594
Iniekcja ma być głęboko domięśniowo a nie podskórnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
nie musi wylecieć ale moze..

ale bardziej prawdopodobne ze moze nie przebić tkanki tłuszczowej i dotrzeć do mięcha...

zależy jak masz tłusty tyłek
wal dłuższą igła

Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2009-01-02 18:20:42

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
eh to ch** wie. od zawsze bilem 0.5 czy omke czy deke czy co innego i bylo dobrze. sam nie wiem

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
igla przede wszystkim musi byc ostra i czysta, czyli przed uzyciem trzeba naostrzyc i wymyc.


tez bije 0.5x25 wszystko i wszedzie i jakos tam idzie, choc sadzac po rezultatach i tak same wyiebki sie trafiaja

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC W CYKLONIE

Następny temat

Lata lecą,dni mijają,a pusikety ciągle wbijają.DOPING SPAM!!!

WHEY premium