SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-karnityna/kreatyna..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 678

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Masa ciała

84

Wzrost

186

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

Hokej na lodzie , codziennie , w okresie letnim dużo biegania , trenigów aerobowych

Cel

Nabranie siły

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

L-karnityna
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez solaros z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 66
Siema . Mam 17 lat i gram w hokej na lodzie . Zacząłem brać l-karnityne gold z treca na spalenie tkanki tłuszczowej . Mam 186cm wzrostu i 84kg wagi.Chcę nabrać siły i chciałbym się dowiedzieć czy mogę zaczać brać kreatyne , nie chce nie chce stracić dynamiki i techniki w rękach z tego powodu że gram w hokej , mam też pytanie czy przy l-karnitynie coś zażywać żeby ochronić tkankę mięśniową ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
mozesz pić przed treningiem i po/lub w trakcie bcaa.. poza tym zdecyduj sie albo chcesz spalac tkanke tluszczową albo nabierać siły/masy.. a poza tym podstawa zarówno w jednym jak i drugim to poza treningiem jest dieta odpowiednia :)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Zapraszam do działu junior https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

patronat IFAA, Trener personalny.

Następny temat

Kolacja :)

WHEY premium