SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-Karnityna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
Witam

Mam rocznikowo 17 lat, ~172 cm wzrostu i ważę 65 kg. Od niedawna jeżdżę na rowerze kilka razy w tygodniu w godzinach popołudniowych i proszę o pomoc w wybraniu odpowiedniej używki, która pomoże mi zrzucić kilka kilogramów i centymetrów z brzucha.
Zastanawiam się pomiędzy dwiema aukcjami:
a) http://www.allegro.pl/item354384303_olimp_l_karnityna_500_forte_plus_x60_super_tanio_.html
b) http://www.allegro.pl/item352590621_olimp_l_karnityna_plus_x_80_do_ssania_z_apteki.html

Aukcja pierwsza przedstawia droższą L-Karnityne, 50 zł z przesyłką za 60 sztuk, natomiast druga za 48 zł oferuje 80 tabletek.
Zdecydowaną zaletą drugiej aukcji jest też to, że sprzedawca podkreśla, że tabletki są do ssania - jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ kupiłem ostatnio 15 sztuk Thermo Speed Extreme i nie jestem w stanie tego połknąć, nawet wsypując zawartość kapsułki do wody mam problem z wypiciem tego i zbiera mi się na wymioty, dlatego koniecznie zależy mi na tabletkach, które bez problemu będę mógł zażywać, a nie wiem czy pierwsza aukcja mi takowe oferuje.
Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 116
Jeśli chcesz już taki rodzaj suplementu ... to polecam to : (niekoniecznie ta aukcja , chciałem jedynie pokazać odzywkę ;)).

http://www.allegro.pl/item351531827_trec_l_carnitine_gold_946_ml_1500mg_potezna_.html

Sam go używałem i efekty były zadowalające ... w połączeniu z dietą i aerobami schudłem 13 kg.

Zmieniony przez - Bubu90 w dniu 2008-05-01 10:45:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
NA forum obowiązuje zakaz umieszczania linków allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
jednak zostane przy tym co ja podałem, ponieważ polecał mi je specjalista ktoremu ufam

nadal czekam na pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
proszę o pomoc w wybraniu odpowiedniej używki, która pomoże mi zrzucić kilka kilogramów i centymetrów z brzucha.

amfetamina.


podaj dane tego "specjalisty"
dieta jest?


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
specjalista ... to powinien wiedzieć chociaż, że jesli wogóle to płynna najlepsza
a już dawka 500 mg jest zatrważająca


Koniu

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Amfetamina niestety tylko przez jakiś czas. Potem trzeba znacząco zwiększać dawki, a to już się robi niebezpieczne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
czyli mam kupić to co kolega napisał w płynie?

poważnie odpowiadajcie, bez spinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
nie kupować w ogóle.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2401
Bubu90 ile cxasu zajeło C iozgubienie tego 13 kg?

każdy za każdym stoi, nikt sie nie boi!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
właśnie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Udało się co teraz?

Następny temat

Poradzić sobie bez wagi

WHEY premium