SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kyokushin - Jak się przygotować

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 283
wymawia się kiokuszin-na 100%, co do KK w Jeleniej to ma sie słabo bo wiele osób przeszło do Omamów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
Dzięki za info łapcie po sogu

Tak swoją droga dobrą formą przygotowania jest "bicie" się np. z drzewem czy walenie szybko i mocno w śnieg?? Dzisiaj tak sobie trochę powaliłem i pokopałem wróciłem do domu z zakrwawionymi rękoma ale w sumie fajnie było A co do samego zapisu mam jeszcze trochę czasu i nie koniecznie musze zapisywać się w jeleniej, więc o to będę martwił się przed zapisem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Zdecydowanie dłupi pomysł te bicie w cokolwiek
Niezdrowe to i żaden szanujący się zawodnik tak nie ćwiczy

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Kanji teraz mowisz ze Dzierzoniow ma dobra ekipe? pamietam jak przeczytalem losowanie walk pomyslalem "hmmmm Dzierzoniow pierwsze slysze jakis maly slaby klubik pewnie" no i zonk


a co do tematu to najlepiej skoncentrowac sie na kondycji i cwiczeniach ogolnorozwojowych a na czesc specjalistyczna poczekac na treningi

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 283
No wiesz Dzierżoniów ma dwa razy dłuższe tradycje od twojego klubu i nie złe sukcesy. Zaczynali jeszcze przy sensei Stanisławku 4 dan obecnie szef Polska IFK były Trener kadry narodowej Drewniaka do 1994 roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
no tylkoszkoda ze ja nie wiedzialem tego wczesniej no ale luzzzz

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 283
No poniekąd to wina twojego szefa.
Ale proponuje zaintersowac się troszkę sytuacja jaka jest w KK i możwliościami szkolenia jakie sa obecnie dostepne w naszym Kraju.
Nie ma co slepo robic fikumiku bo to donikąd nie prowadzi.Trzeba samemu podjąc decyzje o rozwoju bo z tego co mówią instruktorzy im już się niechce nic zmieniac , gdyż poprostu jest im dobrze jak jest i po co znowu sie uczyć.
Jednoczesnie zapomina sie o fundamentalnej zasadzie,że karate kyokushin to ciagły rozwój swojej osobowści i siebie samego.To poszukiwanie granic swoich możliwości i nowych doznań treningowych.No chyba,że ktos chce robic z shihanem WKF przeplatany ze sportowym ograniczonym kiokuszin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Ci sie nie podobaja sportowe ograniczenia to zawsze pozostasje Vale Tudo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 283
Tak jest popieram jestem za nawet przeciw- tylko ........... to jest nudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
nie będe wam przeszkadzał w dyskusji

Dzięki za odpowiedzi postaram się coś ze sobą zrobić do tego czerwca może nawet szpagatu się wreszcie naumim

Ale mam jeszcze jedno pytanie Ile placicie za treningi?? I ile macie treningów tygodniowo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tonfa.

Następny temat

cyrk i szopka Tygrysa

WHEY premium