SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuszczak vs. Boruc

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15170

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12006
żałosni obaj w tym momencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Jak ktos ma ta bramke co kuszczak poscil wescie dajcie na jakis serwer albo niech mi to ktos podesle ,bo niemoglem meczu obejzec bo w USA mieszkam ...a z opisu wydaje mi sie ze musi byc bardzo ciekawa brama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
kuszczak










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
macie swojego Kuszczaka ... Widziałem powtórki i widać że mógł to obronić tzn skoczyć wyżej i rękę wyciągnąć do góry a nie chować głowę by nie yebnąć głową w poprzeczkę ( gdzie poświęcenie ! ) Boruc też gdyby się nie rozkraczył po tym rykoszecie tylko odbił się tak jak zamiarzał zapewne obroniłby ten strzał No nie popisali się nie popisali ... Boruc numerem jeden jak dla mnie . Na Kuszczaka przyjdzie czas myslę ... jak wogóle przyjdzie .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
:/ troche obciąża ta bramka Kuszczaka, ale kto nie miał głupich błędów no zobaczymy w następnym meczu

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2166
Nie ma co skreslac Kuszczaka, napewno jest mu przykro, nie raz udowodnil, ze jest swietny. Tylko zeby sie chlopak nie zalamal. Pozatym obydwaj bramkarze nie wykazali sie niczym szczgolnym, poczkajmy na mecz z Chorwacja musi byc o niebo lepiej bo jak nie bedzie to straszne meki nas czekaja w meczu z Ekwadorem i Kostaryka o Niemcach juz nie wspominajac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
po tym meczu podtrzymuje, że Kuszczak powinien być pierwszym bramkarzem. Popełnił fatalny błąd, ale poza tym był pewniejszy od rozkojarzonego Boruca, który gdyby był bardziej zwinny i szybki spokojnie wybił by piłke po rykoszecie na 16m ... ta piłka powoli się kulała.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
kuszczak się napewno nie załamie, jest silny chłopak zobaczymy teraz co będzie w meczu z Chorwacją, ja też jestem narazie za Kuszczakiem

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Jaaa wolę taki rykoszet i nieudaną interwencję Boruca aniżeli taki kiks Kuszczaka na Mundialu . Denerwuje mnie to że Kuszczak mógł znacznie szybciej (na fur kocie niemal) wracać na linię bramkową by spokojnie wyłapać ten "strzał" ... mógł to przewidzieć taki lot piłki i odpowiednio wcześniej zareagować . No i ten wyskok heh żałosne ... zamiast wyskoczyć w górę by chociaż przenieść tą piłkę nad poprzeczką to on jak widać na powtórkach chował głowę ( ze zgiętymi rękoma ) w dół by nie zawadzić czupryną o poprzeczkę Oczywiście że nie należy skreślać Kuszczaka aaale ja i tak stawiałem na Boruca w tej rywalizacji nadal stawiam . Kuszczakowi życzę powodzenia i nigdy wiecej takich wpadek a napewno nie w repr.skoro już w niej dostaje szanse .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4247
No niestety ta bramka pozostanie na długo w pamieci Kuszczaka jak i kibiców.Szkoda że przytrafił mu sie taki błąd, było widać że był załamany,jednak dobrze że zdarzyło to sie teraz a nie na mundialu

[*] Kazimierz Górski [*]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłki i Buty co robić zeby...

Następny temat

polskie medale

WHEY premium