SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kung Fu a masa mięśniowa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
władze sek...cji zabroniły ci pisac w tym wątku albo na ten temat?

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2013-03-10 13:38:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
technika to nie wszystko

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
sorry ze tak dvpe zawracam ale odswiezam bo chce znac temat taki sam tylko nie kung fu a KRAV MAGA, czy przy tym SW prędzej zbuduje mase? ??? wie ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 865
Jodan
władze sek...cji zabroniły ci pisac w tym wątku albo na ten temat?

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2013-03-10 13:38:22


Miałem zamiar coś Ci odpisać ale widzę ,że masz 32lata i dalej uparty jak osioł więc szkoda mojego cennego czasu na pogaduszki z tobą bo ty mnie nie przekonasz ani ja Ciebie.
A teraz idź się pociesz ,że o tak dojechałeś mnie jaki jesteś świetny wiedz ,że mam to gdzieś.

Zmieniony przez - Soundchaser w dniu 2013-03-14 00:21:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
SteStifler
sorry ze tak dvpe zawracam ale odswiezam bo chce znac temat taki sam tylko nie kung fu a KRAV MAGA, czy przy tym SW prędzej zbuduje mase? ??? wie ktos?


Masz na myśli czy dzięki KM szybciej zbudujesz masę? Nie możemy tego generalizować w ujęciu całego systemu KM, gdyż nikt nie wie jak Twój przykładowy trening wygląda. Jeśli chcesz budować masę to zwiększ kaloryczność posiłków o ~ 500 kcal i w planie tygodniowym śmignij 2-3x na siłowni gdzie będziesz trenował z ciężarami wykonując w serii od 8-12 powtórzeń, ciężar tak dobrany aby 13 bądź 9 powtórzenie (zależy ile będziesz robił w serii) nie było możliwe do wykonania bez pomocy partnera.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ale ja się nie ciesze tylko czuję niesmak że takie rzeczy mają w ogóle miejsce w dobie powszechnego dostępu do informacji o treningu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25
Nie od kunkfu nic misni nie rosna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Twoja odpowiedź wznosi ogrom wiedzy i ma niezwykle wysoką wartość merytoryczną jak na tak 1 krótkie zdanie. Szacun za nieobowiązujące Ciebie zasady stosowania znaków interpunkcyjnych.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
Zyskasz najwiekszą masę,jeśli nie będziesz się wogóle ruszać,tylko siłownia i odżywki,a pilot od Tv będzie Ci podawać kobieta.

EX FONTANA PURA ET HORDEUM DISTICHUM NUTANS ET HUMULUS LUPULUS BAVARICUS
NUNC EST BIBENDUM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
Jak chcesz zobaczyć mięśnie w "kung Fu" to najlepiej popatrzeć na ćwiczących Hung Gar quan. I jeszcze raz wyjaśnię - twierdzenia jakoby w "kung fu" technika była wszystkim i nie trzeba było ćwiczyć siły w odniesieniu do ćwiczenia tradycyjnego stylu jest TYLKO I WYŁĄCZNIE MITEM !!!
W każdym tradycyjnym stylu z dobrego przekazu, który nie jest nastawiony na rekreację li tylko są ćwiczenia wyrabiające siłę, są specjalne przyrządy do ćwiczeń, broń o znacznej wadze itd. W niektórych stylach ćwiczenia na siłowni (takiej nam europejczykom znanej) są czymś normalnym i powszechnie stosowanym. Są jednak style gdzie traki trening siły jest szkodliwy z punktu widzenia metodyki nauki i walki. Nie mniej nawet w tych stylach bardzo mocno akcentowana jest potrzeba rozwiania siły, tak jak zwinności i techniki. Style te nie korzystają z zachodnich siłowni, ale mają swoje dobrze rozwinięte metody. I jeśli chodzi o Wing Chun ( jak by sie nie pisało) - są szkoły i odmiany stylu gdzie naprawdę można się nieźle spocić nie koniecznie ćwicząc "technikę" ;)

Zmieniony przez - Yang32 w dniu 2013-03-23 22:43:29

bujing yishi bu zhang yi zhi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duch walki

Następny temat

Dieta na redukcje

WHEY premium