SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który stack najsilniejszy obecnie ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
Witam, własnie jestem w trakcie odblokowania po cyklu z takich środków (omka, meta, prop, winstrol)

Zaraz jak skończe odblok planuje wskoczyć na jakiś stack kreatynowy żeby mnie jeszcze ruszyło cokolwiek...

O co mi konkretnie chodzi??
-pompa na treningu
-chęć i energia do treningu
-no i oczywiście przydało by sie troszke spuchnąć, ze 3-4 kg w miecha to bybyło pięknie

Ogólnie dawno nie brałem żadnych stacków, jako ostatni brałem jakiś rok temu horse power, i było nieźle.... ale tyle teraz tych zabawek powychodziło że nie wiadomo co wybrać....

Myśle że połącze jakiś stack i monohydrat, bo troche tego leży w szafie....

Ja mam takie propozycje:

-MAGNUM Nutraceuticals BLOW + horse power
-2 x horse power
-no xploode + storm
-shock therapy
+ storm

Jak macie jakieś lepsze i sprawdzone połączenia do wrzucajcie...

Tylko jedno "ale" : ŻADNYCH XPANDÓW, już 2 razy sie zawiodłem na tym badziewiu

Staż i wymiary macie w profilu...

...a jeśli chodzi o to co już zjadłem z mocniejszych supli to: xpand, horse power, vault, cell pump, deca stack, więcej nie moge sobie przypomnieć....

Czekam na propozycje, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
już 2 x horse zamówione...

A co do stacków z gaspari, miałem w domu próbki obu tych specyfików i powiem ci żadnego pobudzenia nie poczułem po jednej porcji... Ale na mnie nie patrz bo mnie już nic nie pobudza po za tussi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
no xplode + mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
sproboj orotan (stosuje obecnie i jestem zadowolony) albo chelat zamiast mono + polecam nowego shotguna

do tej pory bylem zwolennikiem no-xplode ale przestalem to czuc, a na shotgunie czuje bardzo wyraznie betaalanine itd przy kazdej porcji (nie musze sypac wiecej niz 1 miarke, wiec jest ekono). zero ww zero cukru tylko to co sieka + aminy

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19377
w niektorych sklepach zostal jeszcze dorian

"wiem,wiem być lepszy chce...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
hmmm ale dorian to tylko przedtreningowo tak ?? Warto by było to połączyć np. z no-xplode ??

Warte uwagi te suple, i czy po jednej puszce obu supli styknie na cykl 4-6 tygodni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
dorian i no-xplode to stacki przedtreningowe, wybierz jeden z nich + storm i bedzie dobrze.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
olej storma to jest dublowanie tego samego srodka

wybierz jeden stak przedtreningowy np dorian (ktory wedlug mnie nie daje rady), no-xplode, shotgun, shock itp

i jedna wolna forme kreatyny- mono/orotan/chelat

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
storm to obok clouta najlepszy stack kreatynowy ,wiec jesli ma kase to moze brac, a jesli chce bardziej ekonomicznie to wtedy niech zrobi tak jak napisales Ty i flex. efekt koncowy taki sam.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3712
storm to sie zgodze brany przez wielu i polecany przez wszystkich:) dodaj do niego shotguna i bedziesz zadowolony

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
daze do tego, ze w samym staku przedtreningowym masz juz wystarczajaca ilosc roznych form kreatyn i nalezy dodac cos czego tam nie ma, a nie ma naogol mono, ktore jak wiemy jest nadal numer 1. storm to nic innego jak okrojony shock. chcesz kocur zestaw dodaj do tego glicerol i sprawdz jak dziala

po co powtarzac w kolko to samo glycergrow kosztuje 70zl

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
z tym ze w takich stackach jak no-xplode i dorian jest okolo 1g kreatyny, wiec jest co dokladac

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o starego Venoma 500/150

Następny temat

Jakie suple na redukcje ?

WHEY premium