SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który plan lepszy:

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
MojeImie zgadzam się co do treningu gimnastycznego ale Lafay też jest dobrą metodą. Jeśli się go połączy z NG ma się i siłę i wytrzymałość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można np. zrobić 8 powt. wersji najłatwiejszej, 6 pwt wersji średniej i 4 pwt wersji trudnej, np. przy pompkach na jednej: 8 z nogami na podłodze, 6 z nogami 20 cm wyżej i 4 z nogami 40 cm wyżej, przy podciąganiu można dodać do wersji średniej 1 zatrzymanie izometryczne, a przy trudnej 2 zatrzymania izometryczne, tak samo w pistoletach i dipsach, a babkę pojechać stałym zakresem 3x6, eksperymentowanie z zatrzymaniami może się nieciekawie skończyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
94Maly, a po co laczyc treningi jak mozna miec tylko jeden? nie pisze, ze lafay jest zly, tylko, ze nie da mu tego co chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Ja lubię łączyć różne rodzaje treningu, teraz łączę treningi obwodowe z FBW, sw i biegami, ale ja trenuję pod SW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 523
Dzięki za odpowiedzi, chyba wybiorę trening gimnastyczny, coś w tym stylu:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 523
https://www.sfd.pl/Trening_gimnastyczny_do_oceny.-t657353.html

ale najpierw sprawdzę przez miesiąc metodę Krzych93 :)

Zmieniony przez - abcdfe w dniu 2012-01-15 16:48:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ekstra, daj znać o rezultatach, na forum lub na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
wiesz co abcdfe ? zobacz co napisałem temu kolesiowi https://www.sfd.pl/judo_sila_+_dynamika__plan_do_oceny.-t835846.html , wszystko co chcesz tymi treningami osiągniesz . Jak pisałem jemu , Nagi wojownik , building the gimnastic body czy jakaś tam gimnastyka , Ross training ( Never gymless , infinite intensity , full throthle conditioning , i inne ) , warte poczytania książki wiele z nich się dowiesz . A o lafayu się ci nie wypowiem ale myślę że to co ja podałem będzie lepsze , jak chcesz być sprawny nie zapominaj o treningach typu na koordynacje ruchową , reflex itp , możesz rzucać piłke od tenisa od ściane i łapać jak najszybciej ( ćwiczenia na koordynacje i reflex są już przy treningu sw no i w gimnastyce też rówowaga itp) , pokombinuj , i skup się bardziej na sporcie jakim uprawiasz np sztuki walki .


i Co wyścię się kurka na tego lafaya uparli ? nawet tam chyba nie ma nic opisane o treningach na worku treningowym , sprintach , czy innych ćwiczeniach na kondycje , szybkość itp .

Zmieniony przez - Mardox1 w dniu 2012-02-23 11:15:38

Zmieniony przez - Mardox1 w dniu 2012-02-23 11:16:45

Zmieniony przez - Mardox1 w dniu 2012-02-23 11:18:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 523
Jeśli chodzi o ten plan od Krzyh93 to spisał się lepiej niż myślałem. Nigdy nie widziałem takiego skoku siły po tych moich pseudo-planach.
Od dzisiaj zaczynam trenować gimnastykę sportową, a jeśli chodzi o refleks to dużo gram w ping-ponga :D
Książki na pewno ściągnę i jak będę miał więcej wolnego czasu przeczytam.
Biegać zacznę niedługo, ale jeśli chodzi o to, to zawsze jak zaczynałem biegać szybko przestawałem. Mam nadzieje, że teraz wytrwam dłużej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
aha to spoko , a widzę ten plan krzycha i czemu on dał ci 8 powtórzeń ? 8 powt to na mase , 4 powt są ok , a 6 to w miare ale ogólnie jest 1-5 powtórzeń na siłe . A na skok to po prostu musisz wyrobić siłe maksymalną i potem wystarczy skakać w dal czy robić rwania itp i już się przekształca w siłe eksplozywną .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uchwyty do pompek - klata + L-sit

Następny temat

Jak będzie lepiej? - HST

WHEY premium