SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Którego gainera wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ludzie zlitujcie się tylko nie magnum... to już tysiąc razy lepszy gainer1 Vitalmaxa, choć ani tego, ani tego nie polecam ze względów które już podałem, picie takich gainerów nie daje nic poza wielkim ryzykiem otłuszczenia, lepiej już dołożyć tych kilka zetów i kupić prawdziwego gainera a nie jakegoś okrojonego w najważniejszy składnik... i to jeszcze z białkiem pszenicznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 219
tak jest taka pasza jak magnum nic dobrego ci nie da oprócz dużo fat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Pany, ja mogę polecić bardzo Magnum 5000 bo niedawno go skończyłem, brałem 2 razy między posiłkami po 100g (miałem troszke trudności z dostarczeniem węgli w diecie) i muszę przyznać że nie zatłuściłem się praktycznie wogóle, bo jeżeli słabo łapie masę to lepiej nawet zastąpić jakąs część białka węglami i popieram Pepa że Magnum jest ok jak i Gainer 1 Vitala ale oczywiście jak w diecie jest kiepściutko z białkiem to ja polecam Super Whey Gainer

Zmieniony przez - Masterice w dniu 2005-02-20 23:06:44

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
apokalipsa
to zalezy od przemiany materii i kalorycznosci diety czy sie otłuści czy nie wiec nie pisz takich rzeczy bo magnum jest duzym ułatwienie w poczatkach cwiczen by dawały one efekty w postaci przyrostu masy miesniowej, poza tym co masz do białka przenicznego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
jesli ktos jest naprawde chudy i ma za***iscie szybką przemiane materii to takie gainery jak magnum czy vitalmax1 są w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2940
apo widzę że jesteś bardzo uprzedzony do trec'a
fakt że białko pszenne nie jest jednym z białe topowych ale jest za to tańsze i dla tego cena magnuma jest stosunkowo dobra
natomiast jeżeli chodzi o skład to jest tam też 4% creatyny oraz olej mct
jeszcze jedno popieram w 100%-ach DAMIXXX'a

brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
a ja bym sobie kupil SP80 i carbo do tego i jest klasa
bialko git jakosc, carbo tez wiadomogo pochodzenia
dawkowanie wg dziennych potrzeb, proste i trafne w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Primo, tu nie chodzi o żadne uprzedzenia, ja krytykuje ten rodzaj odż. niezależnie od tego kto je wyprodukował, a że Trec robi najgorsze tego typu odżywki na rynku to już inna sprawa, ja krytykowałem takiego gainera i z Vitala i z American Muscle i zawsze będę to robił bo wiem, że w przeciągu dłuższego okresu czasu nawet u osób z małą skłonnością do odkładania fatu takie ryzyko znacząco wzrasta, wierz mi nie wystarczy nafaszerować się węglami by uzyskiwać przyrosty masy/chyba że tłuszczowej/ i tak jak powiedziałem już kiedyś że lepiej jest kupić albo białko i węgle osobno i zestawiać wg. potrzeb, albo dodać odrobinę białka w posiłkach i kupić carbo...
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
ja tez jestem za jakims bialkiem (najlepiej mix taki ak SP80 lub prolongatum) + carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 715 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6580
Masterice ile ci weszło po tym masy ?
Ja proponowałbym tez vitala.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainery -firma a jakość

Następny temat

Tribulus w mlodym wieku (tak z ciekwawosci)??

WHEY premium