SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krotki HITT czy dlugie aeroby ?? !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
inaczej reagujesz
ja na rowerku sie nie spoce tak jak po 5 minutach bieganai truchtem

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
Mniejsza o wiekszosc :D
mam nadzieje ze na tym polega HITT :P i te moje skutki uboczne :D
(nogi nie daja rade a chwile po treningu juz nie czuje ze cwiczylem :D ) jest to kwestia przyzwyczajenia :D
Mam nadzieje ze do czerwca zwrzuce z 15kg :D

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja po hicie lekkim 30x30 sekund przy 4 interwale wypluwam żołądek. Jeśli nie wypluwasz, to za mało intensywnie jedziesz:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle ze po aerobach czuje ten wysiłem 30-60 min po zakonczeniu cwiczen a po HITT po 5 min. nie ma nawet kropli potu

To znaczy, że nie zrobiłeś HIITa tylko trening interwałowy, a to jest różnica. Ja po 8 interwałach 30x30 mam taki wciąg powietrza do płuc jak bym miał astmę - czyli cokolwiek wciągnę to jest za mało, drętwieje szczęka, zbiera się na pawia, nogi nie trzymają pionu. Taki stan trwa jakieś pół minuty dopóki nie odpocznę i nie zacznę normalnie oddychać.
Ten lajt o którym piszesz to na pewno nie HIIT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Morales_37 dobra forma, jak dopiero przy 8 padasz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No trochę nad tym pracowałem. Ale po 4 już zaczynam padać i tak naprawdę resztę robię na bardzo wysokim pulsie, ale tempo już wolniejsze niż na początku, bo zaczynam drętwieć Aktualnie mam 2 tygodniowy reset, ale jak wrócę do treningów to zacznę znowu HIITa, zobaczę w jakiej teraz jestem formie. A nie robiłem go już jakieś 3 miesiące

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-02-25 08:42:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2218
Morales_37 a jakie masz rezultaty wagowe, wymiarowe w jakim okresie po HIIT-cie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja nie robiłem tylko HIITa, więc odpowiedzieć Ci nie mogę. Zobacz do mojego bloga jak wyglądały treningi i jakie miałem rezultaty w jakim czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
s_poon

HIIT daje naprawde dobre rezultaty ... ale trzeba do niego sie naprawde przyłożyc i biegac lub jezdzic na te 100% !

ja po zejsciu z rowera wysiadalem(zbierało na wymioty , nogi sie uginały , krotki i płytki oddech,oddczuwałem wysiłek nawet na brzuchu) ... biegac nie probowalem bo jednak za dużą wage miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A próbowaliście robić HIIT na bieżni lub steperze? W sumie to chyba ciężko i mało praktycznie jest zmieniać tempo guzikami. Czy jest na to jakiś patent?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na redukcje tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej

Następny temat

Dzien dyspensy-PYTANIE

WHEY premium