SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreta+Białko+Gainer2 - poradźcie...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 121
Poradźcie mi czy to jest dobre połączenie i jak najlepiej je stosowac:
kreatyna vitalmax 300 g
system protein 65 olimp - 1 kg
gainer 2 vitalmax - 1 kg

moj staż to 7 miesięcy i to moj pierwszy cykl kretynowy... niestety wiecej pieniedzy nie mam na odzywki wiec co sadzicie o tym połaczeniu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5855
No wiec grasik heh jakby to wytlumaczyc nie jestem znawca ale wydaje mi sie ze miesien ktory jest krotko cwiczony wydziela kreatynine i wydziela jej dostatecznie duzo aby nabrac jakis tam rozmiarow dlatego ja np nie stosowalem od razu kreatyny bo musialem wycisnac wszystko z miesnia a dopiero potem czyli po okresie jednego roku przywalilem krete zeby ten miesien wlasnie w ten srodek zaopatrzyc bo po rocznym treningu nie wydziela sie juz taka duza ilosc jak na samym poczatku trenowania dlatego niezbednae jest pozniej jej uzupelnianie. Dlatego kazdy mowi ze na poczatku tak wchodzi wiec nie potrzeba uzywac krety na poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bardzo wiele zależy od diety, jeżeli jest dobra to odżywek potrzeba mniej, jeżeli zła to trzeba ją udoskonalić bo tych odżywek jest niestety mało, a jak rozpisać te ilości;
kreatynę najpierw przez 15 dni dwie dawki po 5g. każda, następnie już do końca jedna dawka 5g., sp 65 pij w ilości 40g. przed snem a gainera ok. 50g. po treningu... i pamiętaj o dobrej diecie/w zależności od potrzeb nawet pięć dobrze zbilansowanych posiłków/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5855
Jest wg mnie to dobre polaczenie chociaz zamiast tego system protein kupilbym l-glutamine powder olimpu. Jesli jednak wybrales te suple to wg mnie powinienes brac to tak:
kreatyne 2 razy dziennie po 5g ( na czczo, i przed treningiem) przed treningiem rozpuszczaj ja w wodzie a na czczo z sokiem najlepiej winogronowym. System protein od 1-3 razy dziennie (dawkowanie z reszta masz napisane) po treningu od razu obowiazkowo no i miedzy posilkami te 2 razy. A gainera to ja np biore sobie okolo godziny przed treningiem i bezposrednio po. Heh nie jestem znawca ale wydaje mi sie ze tak bedzie dobrze nie wiem co na to inni pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 121
a czy po 7 miesiacah treningu moge juz wziac kreatyne? bo na innym forum pisali mi ze to za wczesnie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5855
sadze ze krete jeszcze nie pocwicz przynajmniej z jakis rok no a teraz coz moge ci doradzic jakies bialko musisz wziac aby miec wiekasza zaprawe do krety. Ja to tak szczerze powiem rok cwiczylem bez odzyw bo raz wlasnie za krotki okres czasu dwa to ze nie mialem na to finansow. Mysle ze wlasnie jakis gainerek na poczatek bedzie dla ciebie jaknajbardziej odpowiedni pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 121
białko mam 1000 g z olimpu i planuje gainera 2 kg .. no i chciałem tą kreatyne ale juz sam nie wiem :/:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 121
duzo osob juz brało krete po takim czasie cwiczen :/ chyba nic takiego az sie nie stanie jak wezme ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5855
No niec sie nie stanie ale kreta nie zadziala tak pozadnie jak powinna wiec.... radze ci nie wyrzucaj niepotrzebnie kasy wiem jedno do krety trzeba miec jakis tam staz- najlepiej rok czasu, bo tak to zjesz ja i wydalisz nie da oczekiwanych efektow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 121
ale pewnie da wiekszze efekty niz cwiczenia na sucho :/ a u mnie słabo z masą chciałem jakos teraz trocvhe nabrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5855
No to wlasnie mowie trenuj ostro na razie krete zostaw sobie na potem a jedz bialko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Suplement z allegro

WHEY premium