SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna w ktorym momecie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1538
Witam wlasnie skonczylem ppl cwicze juz ponad 2 lata z drobnymi przerwami.......ppl trwal 8tyg obecnie robie tygodniowa przerwe i chcialem zaczac nowy oto on........
Push

1.Wyciskanie na poziomej
2.Military press
3.Wyciskanie hantli z rotacją na skosie
4.Wznos boczny wylewający
5.Poręcze tricepsowe
6.California press

Pull

1.Martwy ciąg
2.Podciąganie na drążku z obc.
3.Wiosłowanie nachwytem w opadzie
4.Uginanie stojąc
5.Modlitewnik
6.Szrugsy ze sztanga

Legs
1.Przysiad tylny
2.Wykroki ze sztangą
3.Goodmorning
4.Uginanie leżąc-stopy prosto
5.Wspięcia trójpozycyjne stojąc(nogi do wewn./na zewn./normal 4x15/max/max....................i tu moje pytanie chce wprowadzic progresje liniowa na 4 miesiace tzn 2 miesiace tym planem na kolejne 2m nowy. Chce zarzucic kreatyne 6-8 tyg i tu pytanie na ktorym etapie cyklu moge zyskac najlepsze efekty.... 1miesiac-12powtorzen 2m-10powtorzen 3m-8powtorzen 4m-5-6powtorzen max ciezar..ma to wogole jakies znaczenie czy moge leciec od poczatku cyklu przez te 6-8tyg..........
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1538
Mialbym jeszcze jedna prosbe moze mi ktos podzrzucic jakies linki odnosnie MEZOCYKLU\MIKROCYKLE chcialbym sie dowiedziec nieco wiecej na ten temat zawsze cwiczylem planem 6 tyg piramidka 12-10-8-6 to moj pierwszy mezo cykl probowalem szukac sam ale predkosc mojego internetu jest tak porazajaca ze juz nie wyrabiam.............dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kreatyna to właściwie najmniej istotny składnik- możesz nią cały ów cykl- z małą przerwą w środku.

a co do reszty... to na sam początek powinieneś wypełnić ankietę;

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

moim zdaniem też -choć ów pomysł jest dobry- każdy z owych mikricykli powinien się więcej odróżniać, nie więc 12/10...itp, a np. 20-15-10-5[niekoniecznie do końca w takiej kolejności]

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2013-01-13 12:47:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1538
****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK:PitBull001
PŁEĆ:m
WIEK:25
WZROST:172
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: ok2,5lat Waga 75 cel to 80
****CEL*************************************************

INTERESUJE MNIE Cykl na mase 4miesieczny skladajacy sie z 4mikrocykli kazdy 1miesiac

MASA JAKOŚCIOWA

INTERESUJE MNIE CZAS TRWANIA W TYGODNIACH :1 planem P-P-L 2miesiace i kolejny na nastepne 2miesiace

POPRZEDNIO ROBIŁEM [CO I JAK DŁUGO] : P-P-L 8tygodni ****SPRZĘT**********************************************

TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA/SZTANGIELKI I WYCIĄG: TAK CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: Mutant Mass, Nox Pump, mono olimp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1538
ok wiec tak zrobie 20-15-10-5 a co do kreatyny to uzyje jej na pierwsze 2 mikrocykle tak bedzie wporzadku....?Robic jakies przerwy miedzy mikrocyklami, czy przetyrac cale 4 miesiace i jakas pauza tygodniowa przed rozpoczeciem nowego planu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Po co zakładasz kolejny temat?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1538
bo w tamtym nikt mi nie odpowiedzial na ostatnie pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1538
Jak mozecie podrzuccie jakies ciekawe linki o mezo i mikrocyklach
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1538
ok czyli temat kreatyny mam juz zamkniety ,a co do mikrocykli to dobrze bedzie - 1mikrocykl-20powt planem powyzej,2mikrocykl-15powt planem powyzej,3mikrocykl-10powt nowym planem ,4mikrocykl 5-powt nowym planem........Miedzy kazdym mikrocyklem 7dni regeneracja tak bedzie wporzadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1538
czy lepiej wszystkie 4mikrocykle tym jednym planem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
nie wiem nie cwicze mikrocyklami raczej chociaz przez moje przerwy mozna to tak nazwac hehe. 20 powt ? troche moze za duzo. moze 12-10-8-6 ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do sprawdzenia

Następny temat

Basen w dni treningowe dla ekto.

WHEY premium