SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna w cyklu metanabol 1-5 15mg/ed

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 431
Witam.

W ostatnim tygodniu cyklu planuje zapodać kreatyne.

-Robić faze nasycenia czy niet?? Słyszałem ze faza nasycenia to ogolnie jeden wielki shit jeśli chodzi o kreatynowe cykle. Ale moze w przypadku zejścia z mety jest inaczej i faza nasycenia jest wskazana.

-Kupić jabłczan czy zwyklą, słyszałem ze po jabłczanie mniej zalega woda i to by mi bardziej pasowało niz po monohydracie.

Dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
lexmarek zagadaj do mnie na gg w sprawie tego maila


sory za bump

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2007-02-08 18:13:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
troche nie ten dział.Po cyklu wzioł bym staka lub mono.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
obojetnie jaka

wiele osob mowi MONO, ale tez polecaja jablczan

jak masz kase to imo opcja nr 2

faza nasycenia - zbedna

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
15mg ed solo? jedynie wody nabierzesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 431
E-lite no tak mi doradzano na tym forum ze 15 mg/ed zupełnie wystarczy. Ja w poczatkowym etapie myślałem o nieco większej dawce, ale powiedziano mi ze będzie toprzesadą i 15 mg spoko wystarczy. No to jak w końcu za mało??hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
no jezeli to pierwszy cykl - to moze byc - jak najbardziej

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ja bym polecial 30mg smialo o ile cisnienie nie da o sobie znac, jezeli da to zmniejszasz dawke do takiej, przy ktorej cisnienie jest wporzo, druga kwestia - aromatyzacja, taka dawka moze aromatyzowac ale sa na to sposoby najlepszym rozwiazaniem jest tu proviron 25mg juz powinno poprawic jakosc zdobywanej masy ale proponowalbym 50mg co raz uzupelni androgen, dwa zniweluje dzialanie estrogenu przez co zrobisz lepszej jakosci mase

1-6 30mg metan
1-8 50mg proviron

oczywiscie wejscie i zejscie z mety 10/15/20/25/30 i w druga strone

to jest cykl, ktory nie przyniesie ci jakichkolwiek uszczerbkow na zdrowiu ale za to przyniesie dobre rezultaty

lol :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 431
Hmm moze by to i dobra opcja była z tym provironem, jednak dośc kosztowna. Żeby mniej zalewało mam zamiar zapodawac cynk podczas cyklu, do tego dobra dieta z dużą ilością białkai mam nadzieje ze ładnie pojdzie przy tych 15, no moze skuszę sie na 20mg ;) Dziex za odpowiedzi i pozdrawiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
e-lite sie zamerykanizowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
ciekawie prawi
ale dla mnie takie dawki to jeszcze kosmos

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite skad wiesz ze na 15 mg ed zrobi zla mase? przeciez wszystko zalezy od genetyki,diety, organizmu...itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cyklon-B

Następny temat

Nowe kontrole???

WHEY premium