SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna przedtreningowa JAKA POLECACIE ? BSN No Xplode czy Napalm ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
tomek ty pytasz o kreatyne przedtreningowa, a suple ktore podajesz to no boostery, ilosc kreatyny w nich zawarta jest za mala na porcje. robilem cykl na noxplode i nitrobolonie2, bylem bardzo zadowolony, moge polecic z czystym sumieniem.nigdy nie przekroczylem dawki no xplode wiekrzej niz 1,5 miarki. mnie taka ilosc w zupelnosci wystarczala (nie zwiekszalem bardziej bo silnie reaguje na stymulanty).

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 723
Wiesz , wlasnie chodzi mi o to ze ja nie chce nabrac MASY , zalezy mi bardziej na widocznej rzezbie. Xplode czy napalm, <-- ( oprocz tego co chce kupic) , mam i biore Aminokwasy Bcaa, bialko , carbo i spalacz.
Mase mam , ale zalezy mi teraz na rzezbie ii sile. Wiec mysle ze cos takiego przedtreningowego pomoglo by mi sie skupic na tren. ii przyspieszylo efekty treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2448
Brałem no xplode to nie było najgorzej ale rewelacji też nie było , napalm nie wiem sam aktualnie mam Cytonoxa , cytogenixu i na mnie działa lepiej niż xplode

This is heavy duty. This is Animal. Can you handle it ?
SŁUPSK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 723
O tych Cytonox-ie ii Cytocell, pierwszy raz slysze.
Ktos z was jeszcze to bral ? , slyszał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
jesli nie chcesz kredki to moze warto sie zastanowic nad np white flood, fajne przed treningiem a nie ma w ogole kreatyny (o ile mnie pamiec nie myli),takze jesli za jakis czas bedziesz planowal cykl z jej uzyciem to nie musial bys robic przerwy tak jak po no xplode

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 723
juz nie tyle ze kreatyna mi przeszkadza, ale nie chce robic masy. A znowu nawet jesli bedzie w skladzie kreatyna a trening bedzie na rzezbe , to mysle ze takiej duzej masy nie przybiore, jak myslicie?
A ten white flood dobry jakosciowo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2448
Jakościowo raczej tak ale smakowo

This is heavy duty. This is Animal. Can you handle it ?
SŁUPSK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 723
hehe cos za cos :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Smakowo nie jest tak źle z WF, to nie jest Massacra 2 :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Dextro Juice - stosowanie

Następny temat

kreartyna i spalacze tluszczu ?

WHEY premium