SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna dla amatora ?!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
...kalorii, niestety przez owy okres przytyłem tylko 2 kilogramy...czy to tak ma wyglądać? Nie wiem co robić, jak już wspomniałem chciałem nadrobić jeszcze więcej kalorii bulk'iem lub gainer'em no ale babka wyjechała z kretą -.- . Dzięki wgl. za odpowiedzi, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
to jak to masz brak diety ale wyliczone cos?
rozpisz co jadasz w ciagu dnia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie
wrzuc tutaj wszystko i daj zrzut

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
Do tego dochodzi obecnie zwiększona ilość isostaru oraz wrzucam jeden posiłek o 7:00, jem go przed szkołą - tak więc obecnie liczba kalorii (suma dobowa) to ok. 2600 - 2800 kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Poledwica sopocka i ser gouda nie pasują za bardzo, ten jogurt brzoskwiniowy tez nie bardzo, jakieś warzywa czy owoce To ty jesz.
Wiesz ile to jest 100g sera żółtego, wątpię byś zjadał tyle, ja myślę ze szybko by Cię zemdliła taka ilość.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
Nie da się niższych ilości dodać, nie mogłem tego jakoś zmienić ;) Oczywiście że tyle nie zjadam, lecz np. jogurt 350g a nie 100g, więc wszystko pewnie by się uzupełniło. Dodatkowo stosuję się do diety w miarę możliwości, czasami jakiś posiłek mi ucieknie z powodu pustej lodówy lub po prostu braku odpowiedniego gastro (rodzice kupują, nie zawsze pamiętają)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
da się zmienić klikasz na 100g i zmieniasz wartość.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
Nie wiedziałem nawet ;> . Postaram się poprawić i ewentualnie dodać tutaj o ile znajdę trochę czasu (zaliczenia pół-roczne, 3 gimbazjum).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy, do oceny.

Następny temat

By życie stało się piękniejsze - czyli jak dobrze wyglądać

WHEY premium