SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna czy nie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
no mam dobrą diete , dietetyk mi ją układał kiedys ogolnie polega onana tym aby jesc 200-300kcal w 1 posilku ,jesc ich 5 co 3 godziny. razowy chlebek, na 2 sniadanie najlepiej owoce. Ale ja poprostu niemoge wytrzymac jak pomysle ze jem takie gowno ( :D ) a chce zjesc pizze to mnie szlag trafia , z tą mysla wytrzymuje gora godzine i albo zamawiam pizze albo ide zjesc z 3 jajka :p :[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
powstaje poprostu u mnie efekt jojo... juz z 3 lata zmagam sie z tym brzuchem ale niemoge dac rady , schudne 5 kg i odrazu jem jak glupi. pojem z tydzien i +5 kg do gory , wtedy znow zaczynam sie brac za odchudzanie itp kiedy uda mi sie troche to juz daje luzu , wk..rwia mnie to juz ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
to zmień dietę na taką aby Cię syciła!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
he tak to juz jest

nie jest t towja wina

organizm dazy do tego abys mial sowj min predefiniowany poziom tluszczu lub wiecej
wysyla tyle syganlow ze MUSISZ jesc
to NIE jest sprawa silnej woli tylko spuscizna dziejow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
zadna dieta mnie nie syci. tzn moze by mnie sycila jakbym wp...erdalalm same warzywa i owoce albo pil po 6l wody dziennie , ale mi niechodzi o to ze chce mi sie jesc bo jestem glodny tylko jesc dla SMAKU, dlatego kupuja taka pizze bo mi smakuje , nwaet kiedy niejestem wogule glodny ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
kwestia psychiki
nic na to nie poradzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
no wlasnie problem z psychika , trzeba cos poradzic bo inaczej ni hu...ja nawet jak zzuce to jestem pewien ze odrazu zaczne jesc jakies gowno , EH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czyz nie odpisalem wyzej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 770
to w takim razie jak mam schudnac ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THERMO FAT BURNER+ L-KARNITYNA

Następny temat

Muszę biegać -> nie mogę schudnąć

WHEY premium