SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - stosowac caly czas?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam!
Zwracam sie z prosba o wyrazenie swoich opini wszystkich osob ktore stosowaly kretke w sposob ciagly - tzn nie cyklicznie.
Jak to sie ma w stosunku do stosowania cyklicznego - plusy/minusy?
Jakie efekty?
Przyrosty (sily i masy)?
Polecacie? Why? Why not?
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Bo takowego jednego postu nie ma, bynajmniej ja nie widzialem - troche tam siedze, czytam i gdzie niegdzie mozna a raczej zazwyczaj wszedzie mozna dowiedziec sie czegos ciekawego, a o to mi przedewszystkim chodzi

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 863
Lepiej rob przerwy, bo ja wsumie tez robilem przerwy ale bralem kretke 5 miechow (1 miech biore i 1 przerwy) i teraz niedlugo dalej bede bral. Ale ostatnio 2 miechy temu jak bralem to mi kreatyna nic nie dala do sily. Czemu? Moze nadmiar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
daj sobie spokoj z ciaglym... dla mnie to lipa to jak bys byl caly czas na cyklu, musisz szczac co chwile, przestrzegac diety zeby ci to cos dalo, nie naduzuwac alkoholu, imprez i wogole prowadzic zycie zakonnika. No ale jak ci to pasuje to mozesz tak robic. Efekty pewnie bedziesz mial troche lepsze niz jak bys bral cyklicznie

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
W AD jest wszystko na temat plusow stosowania ciaglego kreatyny

Miesiac up miesiac off ? beznadziejny pomysl w stosowaniu kreatyny

Eska no bez przesady z tym zyciem zakonnika - mozna wypic od czasu do czasu ale bez przesady i trzeba sie do takiego wypica troche przygotowac, nie chce mi sie rozpisywac na ten temat bo wiele razy byly na ten temat prowadzone obszerne dyskusje na forum.
A diete powinno sie trzymac przez caly rok, a nie tylko do kreatyny i jak chcemy cos osiagnac ! to bledne rozumowanie - i nie jestem fanatykiem, dieta nie musi byc 100% zapieta i pilnowana ale powinna byc przestrzegana wg jakiegos planu zywieniowego i dostarczona odpowiednia ilosc kalorii i skladnikow.
Co do naduzywania alkoholu jak sie cwiczy nie powinno sie go naduzywac - jak wiadomo alkohol scina bialko, odwadni itd...wiec jaki sens jest zap*****lac na silowni a pozniej chclac jak swinia ?!
2

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
no dlatego mowie ze jak lubi takie zycie (dla mnie to jest zycie zakonnika) bo musi jesc co 3 godz nigdzie na dluzasz impre nie mozna isc. Ciagle sie pilnowac, presja psychiczna itd. Dla mnie to jest malo fajnie. ale ja nie uprawam kulturystyki zawodowo wiec mam inne poglady na to. No ale jak mowie jak ktos tak lubi to moze jechac ciaglym systemem i bedzie mial lepsze efekty niz cyklicznie- ale napewno nie duzo wieksze. Ok nie mowie juz nic wiecej. Pozdro

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Eska jestes w bledzie, nie jest to zycie zakonnika, jakos trzymam diete, chodze na imprezy, wychodze ze znajomymi i to na dluzej niz 3 dni czasami 2 dni mnie nie ma, a diete trzymam Wystarczy chciec a alkohol mi nie jest potrzebny do tego zeby sie bawic ogolnie nie lubie tego specyfiku, chociaz kiedys chlalem jak glupi wyroslem z tego widocznie
3

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
ok stary to ja to robisz ze trzmasz diete ? Idziesz np. do klubu, dyskoteki z plecakiem jedzenia i wcinasz ryz jak inni bawiacy extaski ? Czy jak to wyglada.

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Oj tam 20 lat skoncz i juz cie od starych wyzywaja

No widzisz....i to jest tajemnica ale daje rade. dojdz do tego sam latwo wszystko jest podac na tacy

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
tez mam 20 lat czyli nie powiesz mi jak ty to robisz. Szkoda bo ja widze tylko taki sposob na trzymanie diety ew. mozna wziasc batony i gainera ale to tez trzeba z siatka isc

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Heh gainer i batony na tej diecie co jestem odpadaja ogolnie wegle

Wychodzisz na impreze 22, zjadasz cos przed samym wyjsciem , ze soba biore naprzyklad bialeczko, ktore sobie lykne w miedzy czasie, a przychodze do domu to jem odrazu.
A jesli wychodze na kilka dni to logiczne ze gdzies spac trzeba, zazwyczaj u przyjaciol ktorzy robia ta bibe or cos a ze mnie znaja to zawsze sie cos dla mnie znajdzie i zawsze cos sobie ugotuje radze sobie smiesznie to wyglada, smieja sie ze mnie ale ja to ***ie, robie to dla siebie i juz

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
noo czyli presja psychiczna. Ja jak ide pic, balowac to mam wszystko w dupie. mysle tylko o tym ze jest dobra imprezka. Nie wyobrazam sobie jak na bani mial bym powiedziec sorka towarzysze teraz chwila przerwy ide zrobic sobie jedzenie, poczekajcie z toastem

ok no nic, myslalem ze masz jakis magiczny sposob.

btw: pozdrow binia

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co z tymi kapsułkami???

Następny temat

Mass Gain i Total Whey MEGABOLA.

WHEY premium