SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - mięśnie a tłuszcz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 149
Witam ponownie. Wiele się naczytałem przez kilka dni o kreatynie i jej działaniu. Ludzie mają podzielone zdanie na temat tego suplementu.
Dlatego postanowiłem się spytać kogoś kto siedzi w kreatynie jakiś czas.

Wiem, że kreatyna pomaga przybrać masy mięśniowej gdy ma się dobrą diete i regularnie się ćwiczy, ale czy prawdą jest to, że po kreatynie się tyje ?
Troche się boje, że zamiast się "napakować" po prostu cały będe w tłuszczu, a moje dotychczasowe treningi pójdą na marne.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
No skoro się nie zna to po co się za to bierze - oto jest pytanie

Chłopaku, jak masz zapał i ambitne cele to przejdź do działu ODŻYWIANIE. Poczytaj pare podwieszonych tematów, które pomogą Ci zapoznać się z dietą dla osób trenujących siłowo. Poczytasz też tematy, poprosisz kogoś o pomoc. Zacznij od ptrawidłowego odżywiania pod swoje cele. Jeśli chcesz mieć "bicka" to zadbaj o trening siłowy i prawidłowe odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 149
Hmm to troszeczke się już pomieszałem. Diete mam niskobiałkową, którą przyrządził mi mój trener, a więc czy przy cyklu z kreatyną muszę zmienić diete na wysokobiałkową żeby nabrać masy i jednocześnie ją spalać ćwiczeniami oraz kreatyną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35812 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263207
Tytex123
Hmm to troszeczke się już pomieszałem. Diete mam niskobiałkową, którą przyrządził mi mój trener, a więc czy przy cyklu z kreatyną muszę zmienić diete na wysokobiałkową żeby nabrać masy i jednocześnie ją spalać ćwiczeniami oraz kreatyną ?



Dieta niskobiałkowa?
Do jakiego celu dążysz?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 149
Gram w piłkę nożną i chodze na siłownie. Mój trener dał mi taką diete ponieważ twierdzi, że wysokobiałkowa nie jest dla mnie "przeznaczona".

Chciałbym sobie wyrobić mięśnie brzucha no i oczywiście troche bicka. Kumple polecili mi kreatyne, ale naczytałem się, że od kreatyny się tyje i twarz puchnie no to nabieram dużych wątpliwości. Więc jak to w końcu jest ? tyje się czy pomaga rozbudować sylwetkę.

Zmieniony przez - Tytex123 w dniu 2014-09-12 18:12:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Od masy jest dieta oraz trening
Od rzeźbienia j/w, tyle, że dieta ujemnym bilansem kcal
kreatyna w tej chwili na pewno nie dla ciebie
Mono = retencja wody, także przy niej puchniesz, ale nie robisz się napompowaną gąbką
Efekty są zależne od treningu tylko i wyłącznie, mięśnie trzeba mieć z czego wyrobić, także nie możesz też być patyczakiem.
Próbowałem to napisać w ten sposób, abyś zrozumiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 149
Czyli rozumiem, że bez konkretnego stażu na siłowni i bez intensywnych ćwiczeń od kreatyny tylko "napuchne" i tzw. "rzeźby" sobie nie zrobie tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
kreatyne bierzesz kiedy masz odpowiedni staż, dietę oraz co najważniejsze, trening.


Zmieniony przez - p3pe w dniu 2014-09-12 18:56:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 149
Ćwiczę 4 miesiące z kilkoma dniami. Trenuję w środy, piątki i soboty (piłka nożna) Poniedziałek, Wtorek (co 2 tygodnie średnio) siłownia. Diety oczywiście ciągle się stosuję. Poczekam w takim razie jeszcze 6-7 miesięcy i myślę, że przydałaby mi się kreatyna. Dziękuje za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Tak z ciekawości, pokaż jak wygląda twoja dieta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie BCAA . rozpuszczalnosc i smak

Następny temat

Monohydrat i Jabłczan

WHEY premium