SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna Vitalmax

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Jadł ktoś Classic i 250mesh? Ktoś to porównał w praktyce? Bo w teorii lepiej kopać powinna 250mesh.. no ale to w teorii..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Władze Vitalmaxa są w Czechach, a ja nie jestem technologiem, ale w oryginalnych czeskich atestach i świadectwach badań jest napisane jak wół 250 mesh więc pewnie jest to możliwe.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Ano wiesz jestem na drugim tygodniu 250tki i ...kopie tak że drugi tydzień mija i sraka nie chce przejść Trzymam diete,czy biore 5 czy 10 gram też nie czuje nic specjalnego.Nie twierdze absolutnie że to nie działa ale HP jak brałem to czułem sie jak supermen jak by ktoś mnie dotknął różdżką i bym dostał jakąś megamoc.Następnym razem biorę tcm biotecha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
czyli na Classic powinno być gorzej

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Przykro mi ale o classic nie moge sie wypowiadac - nigdy nie bralem jej :)Pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Nie ma co porownywac mono z HP, bo HP zawiera bardziej zaawansowane formy kreatyny i sporo innych kopiacych dodatkow...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Spoko,wiem tylko musiałem jakoś wyrazić tą różnice:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
ja aktualnie kończe 4 tydzien cyklu na tym mono i jestem zadowolnony. tym razem robiłem fazę nasycenia i lepiej mnie klepie niż poprzedni cykl, gdzie brałem codziennie 10g. zadnych problemow żołądkowych nie mialem i nie mam. jedyne co, to wywaliło mi pryszcze na twarzy i barkach :P

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
ale jakie mono brałeś? hp. vit250 czy vit classic?

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
jesli masz srake po mono,zrob z letnia woda,mi pomoglo xD

Zmieniony przez - nka w dniu 2008-07-31 16:25:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
classic, tą czarną - jedyny minus to, że nie chce sie rozpuszczac w zimnej wodzie, ale robie tak ze biore krete na lyzeczce do buzi, zapijam, trzymam chwile w ustach i połykam

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
classic - jedyny minus to, że nie chce sie rozpuszczac w zimnej wodzie, ale robie tak ze biore krete na lyzeczce do buzi, zapijam, trzymam chwile w ustach i połykam

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z virusem

Następny temat

IONTO LIGHT - Brak

WHEY premium