SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
Chce kupić kreatynę jaka jest najlepsza??(firma , forma w jakiej jest no i nazwa??)

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
kazda ze znaczkiem creapure
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1672
J/w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18656
albo jak nie masz zbyt duzo kaski to kup Vital.maxa - tez dobra kreatynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
widzieliscie jak wyglada "fabryka" vitalmaxa? Slyszalem ze zatrudniaja 4 osoby i odzywki mieszaja w garazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
skąd masz takie info?? to jest poważne oskarżenie i lepiej abyś miał dowody na potwierdzenie tego...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
Niestety nie mam zadnych materialnych dowodow. Moj bardzo dobry koles ma sklep z odzywakami. stoii w tym interesie od bardzo dawna, jezdzi na te jakies targi i zawody kulturystyczne. Wiem ze mi nie sciemnial i mowil ze widzial ten "zaklad" i pow. ze tak to wlasnie wygladalo. niestety stamtad nie mam zdjec. spytalem sie czy moze ktos cos o tym slyszal. nie chcialem zeby to zabrzmialo jak jakies pomowienie ale chcialem poznac wasze zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Blazej, do zakładów Vitalmaxa nikt nie ma wstępu, nawet ja, choć jestem dystrybutorem na Polskę, miałem wielkie problemy, żeby zobaczyć coś więcej.
Więc nie opowiadaj że jakiś koleś coś tam widział, bo co mógł widzieć ?
Poza tym adres zakładu produkcyjnego nie jest nigdzie podawany więc nawet nie wiem gdzie mógł trafić. I zapewniam Cię że nie jest to garaż.
A jeśli kolega jest taki pewien swoich wiadomości to niech np. przyjmie ze mną zakład o spore pieniądze o to kto ma rację a osobiście zawiozę go do tego "garażu"
Słowo "garaż" to chyba ulubione słowo niektórych "specjalistów", którzy ileś lat siedzą w tym sporcie a mają wiadomości sprzed lat 10 bo nie chce im się dokształcać.
Ja średnio raz w miesiącu słyszę w sklepie że ktoś nie chce Olimpa bo jakiś "fachowiec" powiedział że Olimpa produkują w garażu.
Śmiechu warte
A że Vitalmax zatrudnia mało osób (nie wiem czy akurat 4) to fakt. Było zresztą o tym w gazecie w "KiF" w wywiadzie z Maszewskim.
Między innymi dlatego ceny są takie jakie są, gdyby pracowało tam 50 osób to musiałoby być drożej. Zresztą jaki wpływ na jakość odżywek ma liczba zatrudnianych osób? Jak są 4 to są słabe a jak zatrudni dodatkowe 20 osób to odżywki będą lepsze?
Jak na razie 95% użytkowników jest zadowolonych z tych odżywek więc myślę że to ile osób bierze udział w ich produkcji jest mało ważne.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A następnym razem niech kolega jak będzie akurat przypadkiem obok zakładu to niech jednak cyknie parę zdjęć, pooglądamy wspólnie

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
z miłą checia pooogladam

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupic ?

Następny temat

Co najlepsze na siłe??

WHEY premium