SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + carbo + gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
Witam,

Staż : 5 miesięcy
Wiek : 16 lat
Wzrost : 183 cm
Waga : 63kg

Zakupiłem sobie takie akcesioria jak :
- monohydrat kreatyny vitalmax http://alejahandlowa.pl/obr/max24/SS48029_d.jpg 300g
- carbo olimpu 2kg http://sklep.paco.pl/images/carbo.gif
- gainer treca mass xxl 3kg

Jak mam stosować te preparaty, wiem że gainera do uzupełnienia diety, a kreatyne 5g na czco i 5g po treningu, a dni nie treningowe 5g na czco, a 5g w porze treningowej. Lecz w jaki sposób spożywać z carbo, jakby ktoś mogł napisać rozpiskę byłbym wdzięczny. I uważacie, że te połaczenie tych trzech suplementów, jest dobre i czy z dobrą dietą da duże efekty ?

Dzieki, sogi oczywiśćie polecą!

Na sucho to nawet trawa nie urośnie...'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2099
Ogólnie to niepotrzebnie kupiłeś to carbo, mogłeś lepiej dokupić gainera. Skoro już masz to bierz podobnie jak gainera- wg braków i możesz zarzucić jakaś porcje ok 50g po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
czyli np. 50g po śniadaniu, 50g przed treningiem i 50g po - chodzi mi o carbo

Na sucho to nawet trawa nie urośnie...'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2099
przed treningiem to lepiej jakiś porządny posiłek zjeść. Możesz np porcję 20g przed treningiem popić. A tak to bierz po prostu wg braków w diecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące przerwania cyklu.

Następny temat

Gdzie moge dostac....

WHEY premium