SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbo+gainer+monohydrate+kreatyna+białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
Witam.DOtychczas przez 6 miesięcy brałem olimp whey best mass nie zauwarzyłem znacznych efektow lecz cos przybyło xD Pomyslalem o czymś takim :carbo OLIMP+ gainer OLIMP+ monohydrate kreatyna+ białko te co brałem dotychczas czyli whey best mass.Jak mys=ślicie oplasa mi sie taka inwestycja?? (moj starz na siłowni to 7 miesiecy,przd tym cwiczyłem ponad rok z wolnymi rekoma w domu nie mam jakiejs tam scislej diety poprostu jem duzo wszystkiego) javascript: test('');
javascript: test('');
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez odpowiedniej diety, to nawet 2x tyle supli nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Odwiedź dział Odżywianie

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
faktycznie jak nie ma wyliczonego wszystkiego co do grama to nie ma co sie brać za suple

mnie już to powoli zaczyna wpieniać!
jedź sobie jaja, makarony, ryże, zdrowe pieczywo (białe zapycha kichy), ryby, rodzyny, orzechy, chude mięso (indyk, pierś kurczaka), sery białe, nie zaśmiecaj sie chipsami i sosami (fast-food) i będzie ok!
trzymaj podstawowe zasady i będzie do przodu, reszte uzupełnisz carbo i białkiem i styka...
do licha czy każdy jest profesjonalistą że musi mieć od rana do wieczora wyliczone każdą łyche pożywienia?!

odsyłącie go do działu odżywianie gdzie panuje kult tabelek i wyliczeń, a proponowane diety są śmieszne (100g ryżu, dwa plasteki wędliny itd.)... dzięki za takie diety...

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
FhissT - nikt nie mowi o wyliczaniu co do grama. Zgadzam się, ze czasem niektore zalecenia są zbyt skrupulatne i uciazliwe.

W moim przekoananiu nalzey zapoznac się z podstawami ukladania diet i obliczania kalorycznego. Wystarczy na prawde raz nad tym przysiasc, by miec jakies pojecie na dlugie lata - ustalic stan wyjsciowy i kombinowac.

To co Ty zalecasz to nie jest dieta na mase, tylko dieta eliminujaca z jadlospisu potrawy powszechnie uwazane za niezdrowe. Tymczasem dieta sklada sie nie tylko z jakosciowych zalecen (co jesc a czego nie, w jakich proporcjach jesc), ale rowniez, a nawet przede wszystkim - z ilosciowych - a tego nie da sie odgornie ustalic dla kazdego. To kwestia indywidulana. Pewnie - mozna na slepo, dodawac do jadlospisu coraz wiecej kalorii (bez wyliczen itp...) i czekac az waga sie ruszy - to jest sposob oczywiscie skuteczny. Znajomosc praw fizyki tez nie jest konieczna by im podlegać, ale nieraz wiedza w tym zakresie moze po prostu ułatwic życie.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-03-02 15:06:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
odrazu chcialem przeprosic ze pisze nie na temat ale jestem tu poczatkujacy i mam juz pytanko jak brac kreatyne w proszku trzeba ja rozpuszczac? czy mozna ja tylko przepijac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki smak ostrowi?

Następny temat

attitude jak dawkowac???

Wiecej