SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + powiązania zdrowotne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Witam mam bardzo trudną sytuacje trening jest 5 razy w tyg. dieta jesr wysoko białkowa, po czasie postanowiłem kupić kreatyne firmy Olimp Xplod biore ją od 3tyg. dziś po treningu pewien koleś starszy spory staż treningow zapytał co biore odp. mu puscił taką wiązke na temat kreatynki ze zaczalem myslec o swoich nerkach.
powiedział wprost, ze w procesie robienia masy miesniowej to nie kreatyna tylko Aminokwasy, glutamin i białko + dieta i odpowiedni plan treningowy.
Postanowiłem, ze zapytam ludzi ktorzy sie znają bardziej czyli was.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9064 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699950
kreatyna brana w odpowiednich dawkach krzywdy Ci nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Dokładnie, natomiast na siłowniach można spotkać 'dinozaurów' którzy to aktualizowali swoją wiedzę w latach '90 i w tamtych czasach się zatrzymali, a sporo się zmieniło jeżeli chodzi o wiedzę na temat suplementacji.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2013-09-28 19:25:34

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki ?

Następny temat

Jaka kreatyne wybrac prosze o pomic?

WHEY premium