SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy zdrowotne po suplementach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
Witam, od jakiegoś miesiąca biorę bcaa przed treningiem, glutaminę po treningu i rano, do tego białko activlab. Od 2 tygodni mam taki problem, zawsze przy martwym ciągu po schyleniu się boli mnie z lewej strony pod samymi żebrami trochę to takie odczucie jakby kolka, jak zapnę pas to jest trochę lepiej zaraz nad pasem pobolewa. Ból występuje gdy się schylam a jak się wyprostuję znika. Tak samo dzieje się przy wypychaniu ciężaru nogami leżąc na maszynie. Potem po treningu pleców boli jakies 3 dni i przestaję. Dziwne to trochę nigdy takiego czegoś nie miałem, nie wiem czy to po suplementach czy może jakas inna sprawa. Proszę o rady tylko nie piszcie żebym od razu do lekarza szedł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
na 100% nie od supli,przyczyny szukalbym w nieprawidolowej technice wykonywania cwiczen.
Nawiazujac do glutaminy,przeczytaj ten artykul : https://www.sfd.pl/GLUTAMINA_badania_naukowe,_czyli_przeznacz_pieniądze_na_co_innego_;_-t462758.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
odstaw suple i siędowiesz czy to ich wina, ale wątpie aby to syła wina aminokwasów. Zwróć uwagę na technikę wykonywania mc.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
wykonuję ćwiczenie na 100% dobrze i ciężar też nie jest za duży. Robiłem 6 ruchów 150 a teraz ćwiczyłem max 110 4 serie po 10 ruchów właśnie dlatego żeby nie przesadzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
zakladasz pas tak? mocno sciskasz? moze za mocno napierasz na narzady wewnetrze,prawde mowiac nie moge sie domyslic przyczyny twojego bolu,pewien jestem natomiast,ze to nie od bcaa czy bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
No to dobrze przynajmniej że nie od supli. Wyczytałem gdzieś że to może byc jakas kolka jelitowa, ale nie wiem w wc jest wczystko ok ;D. Pas zakładam ściskam tyle ile się da. Po prostu jakby przy skłonie jakies narządy się za mocno ściskały i wtedy występuje ból.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
może być od żołądka

idż do lekarza i pogadaj na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
Ok dzięki za odpowiedzi jak w piętek się to powtórzy to pójdę do lekarza. A teraz jeszcze nie na temat, zaproponowalibyście mi jakąś kreatynę, jak skończę te wszystkie moje "koksy" chciałem sobie wziąć jakąś. Siła ogólnie mi idzie ale tak dla odmiany chciałem teraz kreatynę. Brałem już różne monohydraty, CP i HP. Ale HP mi nie smakowało strasznie. Myslalem może o XPAND i czytałem ten post z gotowymi zestawami. Dużo tego nie wiem co wybrać tak do 150zł mysle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
Najlepiej jakąś taką żeby mocno nie pobudzała żebym palpitacji serca nie dostał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
problemy zdrowotne...
jeśli już to od massdrolu, t-bolu, efedryny, geraminy
i tym podobnych wynalazków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeszcze raz o białku i kreatynie

Następny temat

CHCĘ ZŁAPAĆ PARĘ KILO BEZ DODATKOWEGO TŁUSZCZU

WHEY premium