SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 510
ja dostalem dextro gratis do kreatyny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
No coz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
ja nie wiem czy bym to jadł gdybym nawet gratis dostał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2396
ja tez dostalem dextro gratis do kreatyny Vitala i nie zamierzam jej brać. Jeśli byłby ktos zainteresowany to symboliczną 1zł jestem wstanie ją oddać. (+ ewentualne koszty przesyłki oczywiscie). A co do tematu to ja zawsze nosze na trening kredke w plastikowym pojemniczku takim zatrzaskowym z jajka z niespodzianką :D po treningu zawartosc do papy i popijam wodą/gainerem.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2222
Jak nie jesteś endomorfikiem to wal tą dextroze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dekstroza raczej jako uzupelnienie glikogenu w miesniach po treningu bo jako transportem nie bardzo, chyba ze w dawkach 80g <
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
dekstro zbedne.a glikogen to uzupelni dobry posilek potreningowy.krete wsyp do buzi i popij dobrze. za 30 min. posilek potreningowy bogaty w wegle i bialko.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5333
no napewno od 40g dextrozy wam tłuszcz urosnie, nie popadajmy w absurd! Jaką masz tą dextroze?? OLIMP-u jest od razu z Tauryną- dla mnie najlepsza i najbardziej opłacalna
pzdr

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
klinton i dobrze robisz.



zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 510
Kupiłem kreatyne+dextroze z Treca. Kreatyna jest z dodatkiem tauryny. I takie pytanko - jak rozpisać dietę? Jest ktoś kto mógłby mi w tym pomóc? Bo wiem że trzeba jest ok, 2-3 godziny. Tyle że nie ma mnie w domu dość czesto i np. wczoraj zjadłem śniadanie - kiełbaski + 2 bułki, potem w miedzyczasie 2 bułki z serkiem topionym i szynką, obiad - makaron z sosem, potem znów 2 bułki takie jak wczesniej, i na kolacje kiełbachę + 2 bułki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najpierw mono a pózniej HP, czy lepiej razem?? POMOCY!!

Następny temat

Dibencozide Force

WHEY premium