SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego od lat stosuje carbo tylko po treningu a przed treningiem wole izotoniki albo karnityne z CLA i guarana - dobrze sie trenuje i dobry poziom energii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Tylko trzeba uwazac z guarana i innymi specyfikami dodajacymi energie, bo biorac je 'oszukujemy' organizm, ktory trenuje ciezej niz w rzeczywistosci powinien, co po pewnym czasie prowadzi do przetrenowania!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja stosuje ekstrakt guarany z duza dawka witamin B compleks i jest to bezpieczniejsze niz wszystkie temogenniki oparte przeciez glownie na kofeinie i efedrynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Mimo wszystko nalezy uwazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
w koncu miły post, z odrobiną wiedzy.

niedługo sam sprawdze jak dziala CLA, to będe w koncu mogl z reka na sercu mowic - czy działa czy nie (przynajmniej na mnie).

biospec - radziłbym zrezygnować z l-karnityny. niestety nie ma ona prawie żadnego wpływu na organizm . lepsze już byłoby przy treningu siłowo-aerobowym HCA.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hca jest blokierem pewnych enzymow a l-karnityna na dzialanie enerizujace i bardzo dobrze mi sie na niej trenuje od 3 miesiecy w polaczeniu z guarana i CLA - super wytrzymalosc w czasie terningu i zdecydowanie mniejsze zmeczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2953
carbo tez jest transporterem kreatyny?

.::[Na zawsze wierni, na zawsze oddani, na zawsze zabrzanskiego Gornika fani]::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak najbardziej polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ktos moglby mi podac dobry rozdzial na 4 dni, bo szczerze mowiac nawet nie bardzo wiem jak to podzielic. Dotychczas cwiczylem:
Pon Klata,tric
Śr Plecy, Bic
Pt barki, nogi
Jak to ulozyc na 4 dni??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre HMB?

Następny temat

kreatyna multipower

WHEY premium