SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna+???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
tauryna moge zrozumiec ale po co polecasz mu cos takeigo jak dextro juice?? Mysle ze chlopak ma czym slodzic herbate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1342
100 kaps olimpa 1250mg, mogę dokupić jakby brakło albo coś...

Oto widzę ojca swego.
Oto widzę matkę swoją, siostry swoje i braci.
Oto widzę długi szereg tych, co byli przed nami.
Oto ich zew, bym zajął wśród nich miejsce przed Delphi, gdzie bohaterowie żyją wiecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Jak masz kreatyne mono to z tauryna,a jak stack to możesz samą i tyle.
kreatyna na poczatek starczy.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
ja sie wkręciłem w dextro i fajnie szło :) a jak nie to Gain Bolica 6000 polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
a zresztą dextro to węgle proste a z tego co wiem to cukier do herbaty to węgle żłożone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1342
to ja może dam swoje dane i wymiary może wam bedzię ławiej :)
wzrost 185
(nad waga 100kg
klata 115
udo 71
biceps 40
szyja 45
pas 98

Oto widzę ojca swego.
Oto widzę matkę swoją, siostry swoje i braci.
Oto widzę długi szereg tych, co byli przed nami.
Oto ich zew, bym zajął wśród nich miejsce przed Delphi, gdzie bohaterowie żyją wiecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
moim zdaniem wymiary nie mają nic do tego bo jak chcesz robić mase to robisz sobie a jak rzeźbe to robisz rzeźbe. Ja mam podobne wymiary do twoich i też jade z masą. Bo "w gównie się nie rzeźbi" :D chyba ze nie amsz na celu masy... :)

Zmieniony przez - satanistov w dniu 2008-09-16 14:33:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1342
racja, no to w końcu co z tą kretyną jest dobre
Proszę o pomoc :)

Oto widzę ojca swego.
Oto widzę matkę swoją, siostry swoje i braci.
Oto widzę długi szereg tych, co byli przed nami.
Oto ich zew, bym zajął wśród nich miejsce przed Delphi, gdzie bohaterowie żyją wiecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
weź sobie tauryne 150 mega caps olimpa i jakiegoś gainera. Moze gain bolica 6000 olimpa, albo jeśli nie jesteś wyrzeźbiony to zamiast gainera weź białko z ostrowii. Bardzo dobre białeczko w dobrej cenie

Zmieniony przez - satanistov w dniu 2008-09-16 14:37:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1342
nie no nie przesadzajmy, nie wyglądam jak worek sadła :D troszkę się ma tego mięśnia no nie :D

Oto widzę ojca swego.
Oto widzę matkę swoją, siostry swoje i braci.
Oto widzę długi szereg tych, co byli przed nami.
Oto ich zew, bym zajął wśród nich miejsce przed Delphi, gdzie bohaterowie żyją wiecznie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2xclout + no shotgun czy 1xhp 1xclout +shotgun?

Następny temat

SIŁA i CENTYMETRY :)

WHEY premium