SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyn na redukcji ? Bądź inne suplementy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 387
Witam a więc tak ćwiczyć dość intensywnie na siłowni zacząłem 2 miesiące temu. Planem wszystkie partie 2x w tygodniu tylko nogi raz. Teraz robię od tygodnia duże partię raz w tygodniu a małe 2. planem od poniedziałku do piątku trening zajmuje mi około 1-1,5h. Do tego aeroby a dokładnie bieganie ostatnio to zależy kiedyś biegałem codziennie teraz trochę mniej czasu ale mogę biegać codziennie bądź co 2 dzień i zazwyczaj około 30 min. Aktualna waga 88kg i 180cm wzrostu od września jestem na redukcji (ale wtedy nie ćwiczyłem tylko dieta i bieganie) ważyłem 105 kg
a od stycznia gdy zacząłem ćwiczyć przy wadzę 88kg to widzę po sobie poprawę (większą siłę, formę i lekkie umięśnienie którego wcześniej wcale nie było)ale waga stoi :( do tego trzymam dietę 4 posiłki dziennie ( no dobra trochę dietę sb odpuściłem ale teraz ostro się biorę) Więc wiem co mam jeść staram się w każdym posiłku dostarczać białko. I zastanawiałem się nad suplementami do tej pory nic nie brałem. Na początku myślałem nad białkiem, ale teraz rozważam kreatynę a dokładnie tą:SFD Pure creatine - 500 g
Co myślicie nadaje się to na redukcji?
Warto coś brać aby pomogło mi w lepszej regeneracji, budowie mięśni oraz szybszej redukcji?
Czy na razie ćwiczyć jak ćwiczyłem bez żadnych suplementów?

Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
stanowczo podniósł bym tłuszcze i ww bo to co napisałeś to na prawde za mało tyle ww co napisałeś i tłuszczy to czasami w jednym posiłku mam;)
Dział odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
dieta z ujemnym bilansem kalorycznym na poziomie -300-400 kcal to podstawa.
Kreatyna na redukcji jak najbardziej ok zabezpieczy mięsnie dodatkowo można dorzucić jakieś bcaa np z hi-tec
Co do ćwiczeń pamiętaj co za dużo to nie zdrowo ja osobiście nie widzę większego sensu w trenowaniu dwa razy w tyg danej partii chyba że jest priorytetem odstaje w znacznym stopniu od reszty i z głową to trzeba robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8592
jezeli redukcja to kreatyna tak ale nie monohydrant do tego napalm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
a czemu niby nie mono?
tylko prosze nie pisz że przez to że zalewa bo mnie coś trafi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Nie tyle że zalewa ale jak wiadomo, monohydrat na mase, jabłczan na rzeźbę . Mono na redu fajna sprawa, pytanie czy jako poczatkujący (tylko 3 miechy treningów) jest sens się za to brać. Twój organizm jest w takim szoku, z uwagi że nie trenowałeś wcześniej, że i tak już masz szczyt anabolizmu jaki można osiągnąc. Do tego wysoki poziom wszelkich hormonów w twoim wieku na pewno potęguje ten efekt. Ja bym kreatyne odpuścił bo mięsnia nie stracisz i tak, a nawet i bez supli jesteś w stanie osiągnąć pewnego rodzaju recomp (bardzo ogólnie mówiąc podmienić tłuszcz w mięsnie), tak więc pamiętaj że to że waga np stoi nie oznacza że tłuszcz nie spada w dół. Ja osobiście poczekałbym z kreatyną jeszcze z 3 miechy. Spalacz też bym odpuścił dopóki fajnie fat leci(a i młody jeszcze jesteś to nie ma co przesadzać z kofeiną). Osobiście ja bym jeszcze nie kupywał nic z supli . Pieniądze wydaj sobie w inny sposób(ciuch , kino , karnet, itp).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
to jest tylko taki stereotyp że mono na mase a jabłko na rzeżbe przecież każda forma działa identyko;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8592
wiesz szczerze wlasnie tydzien temu odstawilem przedtreningowke ktora byla z mono i odrazu lepiej wszystko mi idzie wsumie kazdy jest inny ale to moja opinia ze bez mono jest lepiej na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Vaadeer
Ehh ta dzisiejsza młodzież, zero poczucia ironii .

Tu nie chodzi o ironie ale taki drugi by tu wszedł przeczytał by Twój post nie skumał by że to ironia i by w to uwierzył;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
No ale to się nazywa Selekcja Naturalna. Tak jak z reklamami cudownych przyrostów, innowacyjnych form i kompozycji składników i 9999% wzroście Testosteronu i HgH . Niby nie działa, a jednak ktoś to kupuje . Wszystkich nigdy nie wyedukujesz. Orłowski z całym szacunkiem ale nie wierze by po przetreningówce( którą bierze się tylko przed treningiem) zauważył różnicę przy braniu Mono Czy Nie( a zazwyczaj tego mono jest tam z 1,5g max) do tego jeszcze pozytywną po odstawieniu . Ja redukuje już po raz drugi z pułapu ~93kg do ~87kg i tym razem stosuje kreatyne (w tym i Mono) i odczuwam różnicę, głownie w tym że siła nie spadła tak drastycznie na ryj(A dieta to vlc/ckd) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
no zależy ile sypiesz tej przed treningówki może być i 5g;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo speed extreme - szkodliwy ?

Następny temat

SFD Wpc protein plus + Baton MASTER BAR

WHEY premium