SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatynę jakiej firmy wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2217

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
Kreatynę jakiej firmy wybrać, nie zważając na koszty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Jaki rodzaj kreatyny Cie interesuje ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
jak mono to vitallmax jak stack to kup nitrobolon albo xpand

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
Cwicze juz od jakiegos czasu (ok. 6 miechów). Mam 17 lat. Moj cel to zrobic mase i sile, potem dopiero wezme sie za rzezbe. Nigdy wczesniej nie bralem zadnych odzywek ani supli i nie mam zielonego pojecia o tym. Polecano mi kreatynke z megabolu + carbo + witaminki do tego i ewentualnie Omega 3. Mam zamiar kupic to, zastanawiam sie tylko nad kreatyna, nie wiem jaka wybrac. Ktora firma ma najlepsze suple?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Na poczatek to uloz sobie dobra dietke i wstrzymaj sie z kreatyna do momentu jak ci bedzie oprnie szlo.

W tej chwili dla Ciebie podstawa jest dobre odzywianie.

Megabol to gowno !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
ja mialem diete kilka miechow i byly efekty ale nie takie jakich sie spodziewalem. czas na kretke :) megabol to gowno mowisz, a co polecasz zamiast tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Polecam ci mono z vitala , tanie i dobre.

https://www.sfd.pl/temat217840/

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2006-08-21 15:04:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
kupie w takim razie na pierwszy raz mono z vitalmaxu a potem co kupic? podobno mono najbardziej wskazane jest przy pierwszym cyklu. prawda to?

tak na marginesie to probowaliscie witamin special two?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Mono na pierwszy cykl a jak go skonczysz to sie pozniej bedziesdz zastanawial co wziac.

Dobre witaminy ale wejdz do dzialu z testami i do posta z witaminami olimpa one teraz wedlug mnie sa godne polecenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2832
to, ze mono jest wskazane na pierwszym cyklu to odwieczny spór, osobiscie sklaniam sie do tego, ze jak ma sie kase to lepiej zainwestowac w dobrego stacka (nawet jesli to pierwszy cyklon - cp, nitro II, xp) bo nie zalejesz się wodą, masz mase roznych dodatków no i wydajniejsze formy niż monohydrat. Ale podkreslam to tylko moje zdanie.

Time shall unfold what plaited cunning hides...
W.S.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spaliłem troche tłuszczu-co dalej?

Następny temat

O co tu chodzi - dobra cena dla nie mających $..

WHEY premium