SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kre-Alkalyn ## made in Poland ##

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10878

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
emilooos, widzę że reklama na Ciebie podziałała. Z tą kreatyniną sprawa jest mocno przekoloryzowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
a tam reklama.
po prostu chlopski rozum.
a i gdyby na mnie reklama zadzialala, to bym tez skandowal kupno tylko fioletowych tabsow od Fitness Authority ;]
ale w mono+soda=ka to ja do konca nie uwierze, a tym bardziej w to, ze soda mi jeszcze jakies szkody porobi w zoladku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
Właśnie się zastanowiłem i faktycznie, wszyscy podają na KA numer patentu USA (u nas chyba nie obowiązuje ochrona) a nikt żadnego europejskiego. Czyli produkt prawdopodobnie w Europie chroniony nie jest (zreszta co tu chronic, zakichaną sode?). W tym układzie, o ile na tym produkcie Megabola nie ma loga kre-alkalyn (tego nie wiem), to mogą ich w pompę cmoknąć co najwyżej a produkt może byc identyczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
Megabol jest za małym "producentem" suplementów i odżywek żeby zakupić patent;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
A ja myślę inaczej. Megabole wspólpracują z dr.Fortem, facetem, który napisał ileś książek, jest naukowcem, pisze niezłe artykuły i robi receptury (np.SPEED8 sprzedawany przez wiele firm). Po chust mają kupować patenty, które nawet nie obowiązują w RP, od gościa którego dorobek nukowy to "sława w Ohaio jako ósmy cód swiata dysponujący 130 kg rozrywającą rekawy i powodującą opadnięcie szczęki masą". Serio, tak pisze na oficjalnej stronie KA. )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Megabol - robi sie na firmę farmaceutyczną, plus jego wiązania z "legalnym dopingiem" są wbrew nowej ustawie o sprzedazy suplementów diety, dlatego niedługo megabol bedzie musiał zacząc pisac normalne opisy, a nie to co teraz czyli bełkot biochemiczny z domieszką reklamy.

Co do KA - porównaj sobie Murban - retencje wody na mono + soda, a krealkalyn sam. I co wyniknie? to ze jednak na kre-alkalynie jej nie ma . A soda nie zmniejsza retencji wody, tylko zmniejsza kwasowość org.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
murban o zdanie mniej w nastepnej odpowiedzi na temat megabol bo dostaniesz bana za darmowe promowanie firmy.

szanowny dr Fort o ktorym piszesz w superlatywach potrafi jedynie przepisać sklad z patentu golliniego - sławnego w ohio
Żeby pomyślał jeszcze lepiej to znalazłby podobny patent z 1997 roku - poprzednika kre-alkalyn bazującego na neutralizowaniu ph.

kre-alkalyn to marketing

dr Fort też


a jego patentowana mieszanka nitrox idzie o kant dupy podetrzeć,
szkoda miejsca na to na liście patentowej RP.

Daj mi do niego e-mail to mu wysle jak to powinno wyglądać..

i odnosnie całej sytuacji - dla mnie żenada.
Nie można podpierać się czyimś patentem, do tego właśnie są tworzone patenty, aby producent miał na niego wyłączność.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
dobra, spoko nie chce bana.
Ale co do Forta to wg http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,7276735,wiadomosc.html?ticaid=12ca0

w małych Czechach gonią go 700tys rocznie, nie wiem ile w Polsce ale widzę to w Tesco Żabkach itp. Nie wiem, czy ktoś pcha tyle supli np.
I żeby nie było, że o Megabol chodzi, SPEED8 to akurat przebój Treca.
A KA nie kupię, zadnej marki !!! To kwestia zasad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Speed to produkt typowo dobrze sprzedany marketingowo
jest wszedzie - nawet na stacjach Orlen.
A stacji są tysiace, stad obroty.

W sklepie nikt nie pyta mnie o speed8, ba nawet go nie posiadam na stanie - nasz rynek jest bardziej obiektywny niż ogół kowalskiego


Odnośnie Kre-Alkalyn jeszcze.
Neutralizacja ph następuje najefektywniej podczas użycia karbonatów fosforowych i sodowych - gollini o tym wie, w patencie uwzglednil samą sodę, żeby ludzie chcący robić kopie otrzymywali efekt lekko inny niż docelowy.

pozdrawiam

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2006-12-02 23:34:08

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
taaa a opisz mi działanie karbonatów fosforowych? Przy neutralizacji PH?

Oraz czym rózni sie az tak retecyjność wody?
Bo jakos na te pytania nigdy nie otrzymałem odp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulus <tribusteron 90 >

Następny temat

co wybrac??

WHEY premium