SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krav Maga

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 113131

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sancho: też widziałem takie coś, ale to było bardziej traktowane jako ćwiczenie na początek, a nie prawdziwy atak. W realnej sytuacji może zdażyć się podobny atak, tylko, że dystans jest skrócony, napastnik ma zgięte ręce i mocno uciska palcami na tchawicę

Kraver
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieję że to co widziałem to tylko taki wstęp, bo jeśli nie to kiepsko widzę zastosowanie tej techniki w praktyce.
żeby podsumować, to to widziałem z Crav Magi jakoś mnie nie przekonuje. Bardziej do mnie przemawia bjj, ale ten temat był już na forum przerabiany nie raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,
Jaka jest opłata za treningi Crav Magi?
NM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Ostatnio poznałem gościa z W-wy, którey ćwiczy z instruktorami GROMU!!! Płaci 200 pln/m-c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w katowicach to 90 zl ,na miesiąc 2x w tyg po 90 min



Zmieniony przez - ArtB w dniu 2002-04-30 13:58:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Za drogo w Izraelu taniej,hehehehhee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzizas. Nie wiem czy smiac sie czy plakac widzac co niektorzy wypisuja o duszeniach.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takim razie proszę o opinię eksperta, nie musisz od razu wyszydzać kogoś, możesz mnie poprawić jeżeli się mylę

Kraver
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zle mnie zrozumiales. To byl ogolny komentarz do tej dyskusji, a nie konkretnie do Ciebie. Choc do Ciebie tez po czesci.
Po pierwsze duszenie dlonmi od tylu ma zero sensu. Od przodu zreszta tez.
Po drugie "dzwignie" na kciuki tez nie maja sensu jako obrona przed duszeniem.
Po trzecie to co nazywasz "dodatkowymi atrakcjami" to normalne elementy technik duszen.
Po czwarte obrona zawsze jest mozliwa. Mozliwa nie oznacza ze masz pewnosc wybronienia sie.
Po piate przy prawidlowym duszeniu nie masz miejsca na wsadzenie lokcia w brzuch.
Po szoste nikt kto ma pojecie o duszeniu nie pozwoli Ci na "wepchniecie paluchow w oczy".

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Hmmm... Tak sie zastanaiwam, troszke juz widzialem, ale tak naprawde chyba zadna sztuka walki nie uczy duszen dlonmi. Moze sie myle ale moim zdaniem jest to bardziej niebezpieczne dla dusiciela niz duszonego. Bo:
Nie kotrolujesz przeciwnika.
Odslaniasz sie
Tracisz rownowage
Masz zajete obie rece zajmojac sie tylko szyja przeciwnika.
O realnym oslanianiu sie- zapomnij.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAK DOKOPAĆ PSU

Następny temat

trening bokserski

WHEY premium