SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krav Maga

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 113141

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Kraw Maga nie jest jednolitym sysntetycznie ujętym systemem walki wręcz a jedynie, delikatnie mówiąc zlepiem elementów do siebie pasujących z trudnoscią. Lepsze to niż nic, ale ...

BJJ - godne polecenie - Boruta ile trwa przeciętna edukacja do średniego poziomu zaawansowania ?

Fighter
www.kyokushin-matsushima.of.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak z ciekawości, jaką ma się gwarancję że Crav Maga uczona cywili jest tym samym czego uczy się żołnierzy w armii izraelskiej? Przecież służy trochę innym celom. Żołnierz nie musi się martwić że w czasie walki kogoś zabije lub okaleczy. Cywilna wersja Crav Magi może być więc pozbawiona wielu elementów.
Takie są moje przypuszczenia ale jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jest co zreszta sami przyznaja.
Z drugiej strony Bjj jest takie samo cwiczone przez cywili, jak i Rangersow, Seals i reszte US Army.
Zalezy, Fighter co uznamy za sredni poziom. A i tak juz pisalem ze nie lubie takich wyliczanek. Ludzie ucza sie roznie, jedni szybciej, inni wolniej. Generalnie z wlasnego doswiadczenia uwazam ze szybciej niz w wiekszosci sztuk walki, ale wole nie operowac liczbami.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krav maga to mieszanka, oparta na bazie kung-fu i judo + ogromna dawka agresji i brutalności. Co do BJJ to nie trenowałem, więc nie wiem.


Mantis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kung-fu ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Mantis naprawdę ?

W Twoim opisie KM wygląda strasznie

Fighter
www.kyokushin-matsushima.of.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Mantis, Krav Maga to Ty chyba też nie trenowałeś, jakoś nie widziałem na zajęciach nic choćby zbliżonego do kung-fu. Zresztą twórca KM nie miał zdaje się nic wspólnego z "chińszczyzną"; ale jeśli mylę się, to popraw mnie... :)
Pozdrawiam



Zmieniony przez - Dziura2 w dniu 2002-04-10 16:19:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4409 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
jak wyżej:)

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja od innej strony...
1. Ktora z tych dwoch walk najbardziej przypomina typowa uliczna chamowe?
2. I ktora jest najlepsza odpowiedzia na taka chamowe w najbardziej typowym wykonaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Zadna
2. Bjj

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAK DOKOPAĆ PSU

Następny temat

trening bokserski

WHEY premium