SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krav Maga

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 113127

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8793
Ngaoh:noooo,Ja jestem po studiach,zaczynam miec pojecie o BJJ,wiec moze jestem godzien rozmowy z Toba.Na poczatek tradycyjnie powiem Ci:DROGI KOLEGO,WYPELNIJ PROFIL!!!,jesli juz chwalisz sie Swoimi wymiarami i osiagnieciami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1992
jup

ngaoh = horpyna? ppppp
buehehehehe... wiem ze moj list nic nie wnosi , ale nie moglem sie powstrzymac ]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
beka z ciebie - ciekawe u kogo cwiczysz te bjj olbrzymie z tytulami ]]]]]]]]]]]]]]

Kiedy bedziesz cierpial
Wiedz , ze Cie zdradzilem
gg #2070211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teeeee.....Wrona dla twojej wiadomości to to kiedyś trenowałem i tak jest na prawde. Krav Maga pokazuje też jak uniknąć prania gdy cie 3 chce lać.Poza tym pewny jestem że każdy trener rozklepał by cie bez niczego , a jeśli chodzi o mój profil to nie jestem świrem na punkcie wielkości mięśni, ale jak chcesz to daj znać .Specjalnie dla Ciebie sie pomierze..........



MTII
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak uniknąć prania gdy cie 3 chce lać to pokazuje lekkoatletyka. Konkretnie sprinty.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2217
Ej no co wy... nie kłóćcie się znowu...
Trenowałam trochę krav magę i przyznaje-za***ista rzecz.
Szczególnie dobre dla babek chcących się obronić przed podejrzanymi typkami... damn, czemu jeszcze tego nie wypróbowałam, sama nie wiem...
:D :D

Fight for love

El mundo es de los audaces!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Hmmm...sty walki "Albo sie uda albo nie" nie nalezy do najlepszej defensywy dla kobiety...tym bardziej dla faceta.Dlatego krav maga jest ...hmmm... do niczego?

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciesz sie ze nie musialas wyprobowywac.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4314
To taki poscik nie zwiazany bezposrednio z tematem ale mialem juz przyjemnosc poobesrowowac pare treningow KM w katowicach i nie wywarlo to na mnie wiekszego wrazenia,nie stety nie mialem okazji zobaczyc bjj w akcji (poza tv i filmami avi lub tez na treningu wiec jesli ktos zna jakies sekcje bjj w katowicach to prosze dac znac,moze Boruta cos na ten temat wie ? ps. wiem gdzie jest zwykle jj ale te treningi tez jakos nie sa niczym specjalnym (bylem w 2 miejscach),bede trenowal teraz boks moze z dodatkiem kicka,ale gdybym znalazl sekcje bjj to pewnie bym sie zastanawial co pierwsze wziasc w obroty :)
pozdrawiam wszystkich uzytkownikow forum

be cool,be self

..:: Free Style Fighting ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trenuje Krav Maga, nie jest to to samo czego ucza sie wojskowi, niedawno zaliczylem egzamin na 5 ( w starej systematyce) stopien. Po 3 tygodniach od rozpoczeciu treningow, zaczepilo mnie 2 kolesiow, na jednym osiedlu. Po pytaniu o godzine, zapytali o kase, wiec nie czekalem tylko zaczolem lac jak tylko umialem ( bo mialem akurat tygodniowke i nie chcialem jej stracic) i obronilem sie, upadlem raz, szybko sie podnioslem , a oni gdy padli juz nie wstali. Odszedlem spokojnie. Sadze ze Krava jest bardzo dobra jesli sie naprawde przyklada do treningow. Same treningi tez nie wystarcza, trzeba cwiczyc w chacie samemu. Jesli ktos sie stara, to Bijj, Combat56, czy Bass III ( nie wiem czy jest w pl) jest smiertelnie skuteczny, co tu duzo mowic, w tych systemach najprostsze trchniki moga prowadzic do zgonu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwicze krav maga, i czytajac co wy tu piszecie dochodze do wniosku ze wasze pojecie o tym systemie jest wrecz zerowe. Z wielu opini widze ze chyba nie cwiczyliscie prawdziwej Kravatki.. Jedyna prawdziwa Krav Maga jest prowadzona przez Instytut Krav Maga Polska- Tomasza Adamczyka.
www.kravmaga.com.pl
poczytajcie wpierw a potem piszcie dalej...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAK DOKOPAĆ PSU

Następny temat

trening bokserski

WHEY premium