SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krav Maga

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 113140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1665
A i cale szkolenie sztuk walki im nie jest potrzebne bo wiekszosc zalatwiaja sprzetem i grupowo (co najwyzej kilka chwytow transportowych kiedy koles jest skuty) Najlepiej o tym jak komandosi zalatwiaja swoich przeciwnikow napisal w swojej ksiazce Andy Macnab(zolnierz SAS)- w dwojke dorywaja koesia, na glebe go, jeden zatyka mu usta a kolega podrzyna gardlo delikwenta. Robi to tak dlugo poki praktycznie glowa nie odleci bo wtedy ma pewnosc ze gosc nie wyda zadnego dzwieku. I po co im KM lub cos innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie o czym mowa ? BJJ a KRAV MAGA to dwie rozne rzeczy ! BJJ znam jedynie z ogladanych przezemnie walk "braci Gracie". Musze powiedziec ze zrobily one na mnie piorunujace wrazenie :)Ale utwierzdzilo mnie ze to tzw "sztuka walki". Krav Maga jest glownie "technika samoobrony" tzn. ze oprocz podstawowych technik obronnych zawiera takze trening psychomentalny czyli psychologie walki. Bjj udowodnilo swoja skutecznosc na ringu, w swietle reflektorow w walce 1 na 1. Gosciu wazacy 75 kilo kladzie 110 kilowego shootfightera na lopatki po 2 min walki. To o czym swiadczy :) Krav Maga cywilna jak i militarna obejmuje glownie skuteczne i szyksze obezwladnianie "napastnika" a nie przeciwnika. Bardzo mnie denerwuje nastawienie niektorych gosci od Bjj ktorzy od razu chca sie bic mierzyc na macie. Po co ta cala agresja. To nie ma sensu. Wybierajac w tym czego sie uczysz musisz najpierw dokonac wybory czego tak naprawde oczekujesz. Podstawowa kwestia jest tez gdzie sie kravki uczysz. Jedynym kompetentnym czlowiekiem w polsce jest Tomasz Adamczyk. reszta to banda zlodziei. Krav Maga to technika samoobrony a nie sztuka zabijania i niszczenia slabszych. Podejrzewam ze gdyby Boruta mial zmierzyc sie z A. Brylem to byl dostal ostre lanie.

"...możesz robić co tylko chcesz, kiedy chcesz, tak długo jak chcesz, ponieważ masz siłę"
- motto Mossad'u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rayan, z takim podejsciem, to po co ci cokolwiek. Idz zalatw sobie snajperke, wejdz na jakis dach i rozwalaj ludzi, a na koniec wysmiej wszystkich martych, bo po co im KM czy cos innego jak ty masz snajperke.. boshe nie dobijajcie mnie juz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gadi dobrze pisze, polejcie mu...:P
Ale serio zgadzam sie w 100% z Twoja opinia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Boruta mial zmierzyc sie z A. Brylem to byl dostal ostre lanie. " - a ja twierdze że dostałby Brył bo niestety Bjj nie zna chłopak więc nie ma o czym mówić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
"...reszta to banda zlodziei..." Ostra wypowiedz.
Ale jesli chodzi o to ze zdzieraja kase,a sami nie umieja i ze zle ucza i robia metlik w glowie pozadnym ludzia to rzeczywiscie trzeb ci wodki polac.

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Ghost_kraver- skoro zgadzasz sie z jego opinia to znaczy ze z moja tez.Adamczyka nie znam,mowielm tylko o peryferyjnych szkolkach krav magi.A tam bieda traca.

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie nie, ty krytykowales, on pokazal roznice.. to roznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Moim obowiazkiem jest krytykowanie.Skoro wiem ze cos jest zle to ostrzegam. A jak kto postapi to jego wybor.

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE "jest zle" tylko tak sadzisz, inaczej Twoim zdaniem, a nie pisz tego jak dogmat...a i tak KM roox:P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAK DOKOPAĆ PSU

Następny temat

trening bokserski

WHEY premium