SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krav Maga

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 113129

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


No coz bylem na stronie IKMP i bylo napisane ze treningi w Warszawie odbywaja sie w WAT. Strona instytutu to www.kravmaga.com.pl i tam sa podstrony do dzialow min. do wa-wy.

"...możesz robić co tylko chcesz, kiedy chcesz, tak długo jak chcesz, ponieważ masz siłę"
- motto Mossad'u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8793
Gadi:na stronie glownej IKMP po prawej masz napisane:Osrodki KM w Polsce,kliknij ponizej;wjedz na Wa-we,na nowej stronie czerwonym drukiem jest o sekcji na WAT,ale wyzej o szkoleniach dla cywili na Smolnej (bialym maczkiem).
Tyle pisaniny tylko dlatego,ze Tobie nie chce sie dokladnie czytac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Gadi powiedz mi dlaczego piszesz tutaj same bzdury. Sprawdz kto dokladnie prowadz at-system w Warszawie i nie szastaj bezsensownie nazwiskami. A i mam do Ciebie pytanie: dlaczego IKMP nie nalezy juz do europejskie federacji. Spodziewam sie jaka bedzie odpowiedz, ale postaram sie znalezc artykul na stronie oficjalnej federacji KM dlaczego tak sie stalo. Zanim zaczniecie obrazac instruktoro obejrzyjcie sobie zdjecie na podanym linku http://www.kravmaga.org.pl/seminarium_poznan.php

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
A i zobacz sobie na oficjalnej stronie europejskiej federacji KM http://www.krav-maga.org/uk/poland.htm kogo polecaja w Polsce.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
I po co piszesz klamastwa, ze panowie K. i T. nie posiadaj uprawnien do uczenia KM w Polsce?

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Richard Douieb jest prezydentem europejskiej fed KM. Co za tym idzie stoi nizej w hierarhi niz Eyal Yanilov ktory uczniem Imiego byl od kiedy skonczyl 18 lat. Z tego co wiem to Douieb czasami wspolpracuje ze Stowarzyszeniem. Wspolpraca polega na douczaniu instruktorow pod katem poprawnosci technik ktorzy oni firmuja jako KM. Faktem jest jednak ze Yanilov uwaza ze prawo uczenia KM w Polsce posiada tylko Adamczyk. Yanilov (Izrael) oraz Dary Levine (USA) posiadaja jedyne na swiecie certyfikaty od Imiego. To oni rzadza tym calym interesem i to oni w Wingate rozwijaja KM. Ja tam slucham to co oni mi mowia a mowia ze Adamczyk to jedyny akredytowany przez nich instruktor. Prawo w Polsce nie zakazuje Stowarzyszeniu isntnienia na rynku. Ale Adamczyk jest co chwila i Izraelu doszkalany i on posiada jedyna wiedze nt KM w Polsce. Co do zdjec to ja ci moge pokazac jak pozuje z Yanilovem i Adamczykiem na tle Wingate albo na Masadzie i potem uczyc nielegalne KM i tez mi zawierzysz ? Co do tego adresu - przyznaje sie do bledu. Mam astygmatyzm (choroba wzroku) i nie zabardzo lubie nosic okulary. Skoro uczac sie KM w Instytucie nie jestes zadowolony to masz do tego pelne prawo. Ale KM nie jest po to by nauczyc cie lac sie po ryju w czasie rozruby na stadionie czy na osiedlu.

"...możesz robić co tylko chcesz, kiedy chcesz, tak długo jak chcesz, ponieważ masz siłę"
- motto Mossad'u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Obejrzyj dokladnie certyfikaty Douieb'a http://www.krav-maga.org/uk/wingate.htm. I znowu mylisz fakty, federacja Yanilova i Douieb'a to dwie odrebne federacje na roznych prawach. Zadna nie ma nadrzednosci nad druga. Stowarzyszenie oficjalnie nalezy do FEKM.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
A jak masz ochote to obejrzyj sobie dokladnie staz instruktorow stowarzyszenia http://www.kravmaga.org.pl/kadra.php



Zmieniony przez - Badu w dniu 2002-07-16 20:28:31

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No coz od biedy ujdzie ja jednak upieram sie ze Adamczyk jest bardziej kompetentny w tej kwestii i ja szkolic sie zamierzam u niego (porownaj sobie ceny oraz ilosc osrodkow). Pozatym niezaprzeczalnym faktem jest to ze Instytut ma wylacznosc na skolenie Ambasad Izraela w Polsce, szkoli Policje, jedn spec oraz Sluzby Specjalne. Ale i tak nic nie zastapi stazu treningowego w Izraelu pod okiem ludzi ktorzy KM tworzyli.

"...możesz robić co tylko chcesz, kiedy chcesz, tak długo jak chcesz, ponieważ masz siłę"
- motto Mossad'u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4409 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
sam Imi może i cosik (co nieco potrafił), ale reszta to juz komercja na maksa, nie mająca nic wspólnego z walką.

P.S.
co z tymi brudnymi trickami?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JAK DOKOPAĆ PSU

Następny temat

trening bokserski

WHEY premium