SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2023,finałowy czerwiec

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7293

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
Dodam ze zaliczanie też jest według prowadzącego bo np. jednemu uczesnikowi nie zalicza bo wykonuje za szybkie ruchy czyli nie spięcia i nie według filmu instruktażowego Tu Ok ale za chwilę innemu uczesnikowi co macha jak szalony zalicza jest ok ?????
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4377 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108446


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 290 Napisanych postów 80 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1183


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
U mnie dwa filmy, bo na pierwszym okazało się że cały brzuch nie zmieścił się w kadrze, więc musiałam nagrać sam brzuch.







...
Napisał(a)
Usunięty przez masti za pkt 1 regulaminu
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Iti-przecież tu nie startowałeś a szybciej niż ty, nikt by tego nie zrobił :)

Jednym się nie podoba ,że prowadzący ocenia, innym, ,że nie ocenia każdej próby-tak to jest w konkursach-wszystkim się nie dogodzi.

Koledze głowę zawracałem,by dla was to specjalnie nagrał,bo robi to tak ,jak tego oczekiwałem.
Wydaje się ,że z takim wzorem każdy spokojnie to powtórzy w coraz lepszym stylu.

Nie przypominam sobie,że komuś nie zaliczyłem treningu bo za szybko robił.

To ćwiczenie nie jest na czas i na ilość powtórzeń,tylko na zrobienie,tak jak powinno się to robić na treningu, w możliwie dobrym wykonaniu,by mieśnie to poczuły i rozwineły siłę i masę.

Jest jeszcze trochę czasu-wkraczaj do akcji,myślę,że kratę masz dobrą,wieć co straciłeś na treningach to zyskacz w ocenie mięsni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Drazekm-uda sa ok ale łokcie nie dochodzą do ud i to nie trochę a dość dużo-nie moge tego zaliczyć ale jeszcze można poprawić.
Madzia,Cataja,Viki - zaliczone bez zastrzeżeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
No tak i Wycwiel gdzieś mi zaginął-też zaliczone-szkoda ,że lepszego miejsca na prezentację kraty nie znalazłeś,bo za bardzo w cieniu jest.

Ankietę założe jutro,bo właściwie do 00:00 trzeba czekać-może ktoś się skusi,ktoś poprawi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Drazekm-uda sa ok ale łokcie nie dochodzą do ud i to nie trochę a dość dużo-nie moge tego zaliczyć ale jeszcze można poprawić.
Madzia,Cataja,Viki - zaliczone bez zastrzeżeń

Nie będę protestował tylko przypomnę to co wiele razy pisałem mam długi tułow i jeżeli uda są w pionie zwyczajnie przy brzuszkach nie sięgnę łokciami do ud, ot całe wyjaśnienie anatomii nie przeskoczę i tyle


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2023-06-25 22:16:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Już jest ankieta-w niej glosuemy,kto z uczestników ma najlepszą kratę,czyli dobrze widoczne mięśnie brzucha.
Oceniamy na podstawie filmów w których uczestnicy prezentują kratę..
Oceny do końca czerwca.

Także już moga działać sędziowie:
Każdy sędzia po przeanalizowaniu filmów wyznaczają wg swojej wiedzy
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce

Czas także do końca czerwca-spokojnie obejrzeć kraty,porównać i wypisac tu swoją trójkę..
Zapraszamy do ocen-ale pamietajcie-najpierw obejrzeć filmy z kratami-wszystkie !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg do nikąd,czyli śpiewać każdy może ?

Następny temat

Połączenie treningu na siłowni z treningiem w domu

WHEY premium