SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata Na Lato 2019, zadania na Maj

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
KEBUL74
Panie Janie ... ja z czystej ciekawości pytałem , nie aby sie czepiać
i o żadne blokowanie łokci ,czy inne pierdoły mi nie chodzi , to nie ATAK CZEPIALSTWA
nie tym razem
Potraktowałem to jako zapytanie i odpowiedziałem jak umiałem.
A nad blokowaniem łokci pracuję bo utrudnia mi to wykonywanie np. dipów czy utrzymanie ciężaru nad głową.
Pozostał nawyk z dawnych kulturystycznych wskazówek aby nie blokować wyprostu bo to przenosi ciężar z mięśni na stawy.
Ktoś to wymyślił i my biedni kulturyści przez słuchanie powoli stajemy się kalekami niezdolnymi do podrapania się za uchem - taką mamy mobilność po latach treningu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
KEBUL74
dobra było 10
a tak z ciekawości , Panie Janie , ile centymetrów jedzie u Pana kółko ?


Lekko licząc, będzie z pół metra mniej niż u Ciebie


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2019-05-10 09:49:07

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
..... czyli Viki..... zapomniała o przeliczniku kilometrów
uważam się za pokrzywdzonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
_Szajba_
KEBUL74
dobra było 10
a tak z ciekawości , Panie Janie , ile centymetrów jedzie u Pana kółko ?

Lekko licząc, będzie z pół metra mniej niż u Ciebie
Potwierdza się, że duży może więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
KEBUL74
..... czyli Viki..... zapomniała o przeliczniku kilometrów
uważam się za pokrzywdzonego


Podobnie będzie w HT, podciąganiu i całej reszcie.
Masz niekorzystny przelicznik do sportów siłowych, ale np kupując bilety nie musisz płacić ekstra za miejsca w pierwszym rzędzie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Szajba Ty nie licz, tylko zgłaszj się do konkursu

W sumie to jest pomysł na kolejny konkurs Kółko na maks odległość. Ale żeby było sprawiedliwie to jakiś przeliczenik w stosunku do wzrostu i długości rąk

Ps. Kebul kilometry? A proszę bardzo, możemy zrobić wyzwanie kto szybciej zrobi 20km
Biegnąc
Albo kto więcej kilometrów w określonym czasie... Też biegnąc


Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-05-10 10:43:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 55 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2284
Viki awet nie wiesz jak bym chcial. Dalej nie moge przedreptac wiecej niz 100 m.lewe kolano sie buntuje nadal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
Anonimowy Len
Viki awet nie wiesz jak bym chcial. Dalej nie moge przedreptac wiecej niz 100 m.lewe kolano sie buntuje nadal
A przy frontach spisuje się jak ta lala.
Bieganie i rowerek to najbardziej szkodliwa aktywność fizyczna niszcząca mięśnie - tak sądzę po artykułach Macieja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
ojan
Anonimowy Len
Viki awet nie wiesz jak bym chcial. Dalej nie moge przedreptac wiecej niz 100 m.lewe kolano sie buntuje nadal
A przy frontach spisuje się jak ta lala.
Bieganie i rowerek to najbardziej szkodliwa aktywność fizyczna niszcząca mięśnie - tak sądzę po artykułach Macieja.


No nie mogę czytać takich głupot.
Mnie po przysiadach bolą kolana a po bieganiu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
Viki
ojan
Anonimowy Len
Viki awet nie wiesz jak bym chcial. Dalej nie moge przedreptac wiecej niz 100 m.lewe kolano sie buntuje nadal
A przy frontach spisuje się jak ta lala.
Bieganie i rowerek to najbardziej szkodliwa aktywność fizyczna niszcząca mięśnie - tak sądzę po artykułach Macieja.
No nie mogę czytać takich głupot.
Mnie po przysiadach bolą kolana a po bieganiu nie
Jakich (czyich) głupot?
Mnie kolana bolą po chodzeniu. Po przysiadach bolą mnie mięśnie ud (mam tzw. zakwasy)
Maciej Sułkowski piszę o zniszczeniach mięśni (nie o bólu) po maratonach i godzinnej jeździe na rowerku sportowca (o ile pamiętam dobrze) sztuk walki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!! WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!!

Następny temat

Głosowanie kwiecień,Krata Na Lato 2019- zdjęcia do głosowania str 1

WHEY premium