SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kręgosłup, dyskopatia, rwa kulszowa, skolioza, plecy, szyja, ...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234
odpowie mi ktos ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
ciężko sie doczekac

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
OMG

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234
heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3691
kradam, proszę Cię przetłumacz mi to:
Prawostronna skolioza kręgosłupa L, spina-bifida S1, stan po złamaniu krawędzi przedniej górnej trzonu L5. wy***ałem na motorze 5 dni temu, ale mam też wady wrodzone, dostałem skierowanie na specjalistyczne badania... z siłownią mogę sie pożegnać na zawsze? może jakiś trening mogę robić? co mi pomoże? wezmą mnie z tym do szkoły oficerskiej? na WKU się nie przyznałem, i dali mi A.

Żałuje tylko tych rzeczy których nie zrobiłem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
Wiślak jesli choci ci o Wrocław to na badaniach na zawodowego fotek nie robią , a nikt chyba tak na oko nie zauważy...

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
W skróce, to Twoje plecy są bardziej podatne na przeciążenie niż te statystyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
kradam a wez na moje odp jak dasz rade

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
koko ciężko odpowiedzeć na Twoje pytania.
Może być tak, że masz jakieś nieprawidłowości w kręgosłupie i stąd podrażnienie jakiegoś mięśnia plus strzelanie. Równie dobrze to mogą być dwie kompletnie różne sprawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z twarzą :F

Następny temat

Sprawdzenie wytrzymałości

WHEY premium