SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kręgosłup, dyskopatia, rwa kulszowa, skolioza, plecy, szyja, ...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
Możesz wyjaśnić konkretniej ... dzi ęki

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vinyl1981 :)
przecież pisze że to certyfikowani rehabilitanci, a co to znaczy ~ poczytaj i sam oceń, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
Możesz wyjaśnić konkretniej ... dzi ęki to do mnie?

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Mc Nolly, to Ty bierzesz tą amfę? Dymy, certyfikiaty coś może znaczą, ale niekoniecznie... Człowiek pytał chyba o jakiś sprawdzonych fizjoterapełtów, a nie o tych co są na liście, bo tych sam sobie mógł znaleźć... Wiem, znowu jestem suką!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to kadra Polski na najbliższą olimpiadę ;)
ja tam na liście kilka razy widziałem Wrocław i okolicę więc jest w czym przebierać :)

ot. co Ty masz z tą wredną..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
hahahaha;]


jeśli chodzi o certyfikat to faktycznie , to nie wszytsko , ale jeśli dymy mówi , że to kadra polski na olimpiadę tzn , że można sie skusić


a co do terapii manualnej , to właśnie o niej czytasz

Zmieniony przez - McNolly w dniu 2008-12-16 08:03:36

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
Mcnoly pytałem ciebie o terapię manualną to nie mckanzie?
jak manualna to rozumiem że mówisz o rehabilitacji np. w jakiejś przychodni rehabilitacyjnej gdzie taka rehabilitacja poprzedzona jest wizytą u lekarza medycyny rehabilitacji? proszę o odpowiedź wszystkich dziękuję

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
wiesz z ta terapią manulaną to jest tak , że najlepiej pominąć lekarza i udać sie do priv. fizjoterapeuty. A co do mckenzie to co do niej zdania są podzielone. Zawsze można dodać przeprosty do rehabilitacji;)

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
jakie przeprosty?

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
przeprosty to element terapii mckenzie

bez pracy nie ma kołaczy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z twarzą :F

Następny temat

Sprawdzenie wytrzymałości

WHEY premium