SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kopniak...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Chcialbym sie nauczyc ladnie kopac tak jak to robia na roznych filmikach.Gdy proboje kopnac to moje sciagna sa tak malo naciagniete ze nie dosc ze nie moge wysoko kopnac to jeszcze mam zgieta noge w kolanie.Chyba czeba naciagnac sciegna zeby i ladnie kopac i robic przy okazji szpagat :).Jakie cwiczenia polecacie i co robic aby naciagnac sciegna i ladnie prosto i wysoko kopac :)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
w filmach kopniecia sa pod publiczke to znaczy sa slabe technicznie jak np. van dam w swoich filmach robi kopniecia z obrotu ale od razu kazdy kto trenuje sztuki walki widzi ze on ma bardzo slaba technike no ale tak juz jest to tylko film a nie trening karate...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22178
jak nie jestes rozciagniety i nie masz odpowiedniej techniki to sobie mozesz pokopac co najwyzej ziemniaki a tak na powaznie to zapisz sie na jakies SW (kick,taj) i tam juz cie wszystkie naucza

Zmieniony przez - Xpakero w dniu 2004-08-20 23:35:25

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak na filmach to daj sobie spokój- ci aktorzy a nieraz i kaskaderzy to nawet nie potrafią połowy z tego co pokazuja w filmie- to jest tylko film-ILUZJA. teraz jest taka technika, że sobie aktor może stać a oni z niego zrobią- nie wiem, np. brusa lee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jak nie jestes rozciagniety i nie masz odpowiedniej techniki to sobie mozesz pokopac co najwyzej ziemniaki"

Pakero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
ziemniaki i rowy też
do autora jeśli chcesz się nauczyć kilku kopnikaów "tak jak w filmach" to lepiej sobie odpuść, albo zapisz się do sekcji
sam się raczej tak nie nauczysz kopac

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety w moim miescie nie ma zadnych sekcji a sam chcialem sie nauczyc.
Wierze w inteligencje innych bo goscie od textow o ziemniakach to powazny brodzik intelektualny.Cwaniakiscie sa bo co? Bo poskladaliscie w zyciu jednego goscia? :/..tymczasem do ludzi NIE od ziemniakow i rowow :)
Moze nie tak jak na filmach no ale nie powiecie mi ze chociaz troche nie da sie podciagnac kopa!..po prostu podajcie jakies cwiczenia rozciagajce, moze jakies fotki albo zdjecia a ja sobie poproboje :)

bede wdzieczny

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22178
z wuwua jestes i tam nie ma zadnych sekcji??to ja po prostu sie juz nie odzywam poza tym jest podwieszony post o rozciaganiu wiec w czym problem kliknac albo uzyc opcji search??

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Wlasnie tez tak patrze-chlopie przeciez w wawie masz wszystko co sobie wymarzysz!no ale najpierw musialbys sie troche zainteresowac a nie siedziec przed kompem i czekac az ci ktos poda wszystko na tacy.Jezeli chcesz zrobic szpagat to zajrzyj do odpowiedniego posta,a jezeli chcesz sie nauczyc kopac to musisz isc do sekcji,bo samemu nie da rady-nikt ci nie powie "teraz podnies noge 40 cm do gory i obroc o 17,5 stopnia w prawo"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Jestes z Warszawy? I piszesz ze nic u ciebie nie ma . Wymiekam. Chlopie masz tu w cholere sekcji praktycznie dowolnej sztuki walki. Przestan narzekac tylko wbijaj na kick/thai/taekwondo/karate (czy co tam sobie jeszcze wymyslisz). Gwarantuje, ze naucza cie kopac. Tylko jest jeszcze jeden problem. Jezeli jedyna twoja motywacja jest szpagat i wysokie kopniecia... to moze lepiej zapisz sie na balet. Serio. Mozesz szybko sie znudzic w sekcjach, w ktorych wage bedzie sie przykladac do walki, uderzania. A nie tylko akrobatyke. Ewentualnie wpadaj na Taekwondo WTF. To ci chyba bedzie najbardziej pasowac (na zawodach dopuszcza sie z tego co wiem tylko kopniecia, wiec to na nie klada najwiekszy nacisk).

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem z wawy :)
Wpisialem bo wpisalem a jestem z innej wsi ktorej nikt nie zna :)
A wawa jest nablizszym wiekszym miastem (ale jest daleko, okolo 50 km).
Mam po prostu dolek fizyczny i jak proboje kopnac ladnie prosto to nawet nogi nie umiem prosto wyciagnac bo mi sie w kolanie zgina.Tak malo naciagniety jestem.Wiec myslalem ze moze macie jakies cwiczonka aby protezy naciagnac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź namów jakichś kumpli i sobie dojeżdzajcie te 2 razy w tygodniu na treningi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wewnętrzna blokada

Następny temat

sportowe osiagniecia kick boxerow wroclaw

WHEY premium