SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kop białka przed snem :-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
to zjedz pizze,tez zawiera bialko i to pewnie wiecej niz ten twoj posilek z twarogiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5518
Dobry ( no i troche slodki, ale bez cukru) jest whey np. czekoladowy z twarogiem ( no i odrobina mleka zeby byla papka). a jak ktos nie ma wheya to mozna dac jakas przyprawe ziolowa, ew. garsc orzechow. Cukier na noc to rzeczywiscie tylko dla ekto, chociaz wiadomo ze jak ktos zje raz na jakis czas to nie zmiecie go z powierzchni ziemi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30895
Na noc kakao,cukier,chyba was w krzyzu łamie.
Przed snem posiłek składający sie z solidnej porcji białka,ew.minimum tłuszczy,węgli nie powinno być wcale,a juz tym bardziej ww proste.Produkty najlepsze na noc:twaróg,puszka tuny,2 jajka góra,najlepiej night protein <- Rewelacyjne przed snem<-polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
no jezeli już tak drastycznie boicie sie łyżeczki miodu na noc to polecam jeszcze kostke twarogu z plasterkiem pomidora. No, ale moze nie jedzcie bo plasterek taki tez za duzo wegli zawiera

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
kolos tutaj sa sami hardcorowcy ktorzy przestrzegaja diety i nie zjedza ani kcal wiecej niz wynosi ich dieta hehe pojawiaja sie plusy bycia ekto..

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8349
śmieszni jestescie z tą łyzeczką cukru rofl

It hasn been said that something as small as the flutter of a butterlfy's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
są plusy dodatnie i plusy ujemne bycia ekto :D a z tym twarogiem to trzeba spróbować...mniam

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3352
ja tez szamam sam twarog ... + H2O bo bez tego to bym sie chyba porzygal dalej niz widze

peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
ja to raczej pod endo ale łyżki smaku nie pożałuje sobie
w koncu to mniej niz 40 kcal ...

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
techno_boy nawet dieta takich hardcorowców jest z dokładnością +/- łyżka miodu

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie dietke:)

Następny temat

Dieta na mase. Jakie poprawki?

WHEY premium