SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja? Stawy bolą? ZAJRZYJ!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754


Kontuzje sie zdarzaja w tym sporcie, wiadomo nie od dzis. Kolezka mi polecil te magiczne tableteczki, a teraz ja polecam WAM. Lek dziala bardzo silnie przeciwzapalnie, przeciwbolowo, ma wlasciwosci hamujace rozwoj kontuzji. Biore 2 x 100mg, rano i wieczorem do posilku. Aby kontuzja sie cofnela, goraco zachecam do polaczenia z hydrolizatem kolagenu, np. FLEXIT z Nutrenda lub Animal Flex i zwiekszenie ilosci warzyw w diecie by odkwasic organizm. Reszta to gowno. Jol.

http://www.doz.pl/leki/p2561-Minesulin 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
na recke?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
hmmm raczej tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24571 Napisanych postów 68257 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538385
tak na recepte
NIMESIL to to samo co MINESULIN ktory podal SHIELD, tyle ze nimesil jest w saszetkach do rzpuszczenia i wypicia

źródlo- matka farmaceutka

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3769
A ja od siebie poleca 2 leki meloxicam i coxtral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9056 Napisanych postów 82742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699800
środek ok
tylko szkoda że jedzie po flakach i to ostro
oczywiście przy rozsądnych dawkach i krótkim czasie stosowania powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Ja polecam Ketonal Duo w tabletach (taz na recke) jak bralem nie bolalo mnie nic a mialem naderwany miesien klatki bolące biodro, kolano a do tego cwicze w bandazach trojbojowych(bol jak s****ysyn). Jak bralem ten Ketonal + jak Shield powiedzial flexit wszsytko przestalo bolec. Teraz juz nie biore i tylko bandaze czuje, czyli przeciwbolowo dzialalo za***iscie.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
przyda sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
zejdzcie z ciezaru i robcie serie po 10-15 razy to nie beda was stawy bolec

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
ja chrupie STRUCTUM (chondroitini natrii sulfas) tez na stany zapalne stawow i zwyrodnienia (na recepte) 60kapsulek 500mg jedna dawka dzienna 1000mg dzielona rano/wieczor po posilkach jem miesiac pomaga koszt opakowania okolo 5-7 kart z plusa po 10zł zaleznie od apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Jezeli mocny przeciwzapalny i przeciwbólowy to na pewno skuteczny w walce z naszymi kontuzjami Dam cos od siebie i dodam jeszcze,ze swietnie sie spisuje przy wszelakich bólach kostnych Nimesil w granulkach(zawiesina do picia) lepiej mnie nic nie kurowało z takich przypadłosci.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka+winstrol desma w jednej pompce

Następny temat

poprawa jakosci wydzieliny %-)

WHEY premium