SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI str.9 -Konkurs działu Trening w domowych warunkach - 600 PLN do zgarnięcia !!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ćwiczycie w domu i potrzebujecie dodatkowej motywacji? Najlepszą motywacją jest KASA. Jeszcze większą motywacją dla kulturysty jest KASA NA OŻYWKI W SKLPIE SFD !!!

Poniżej zobaczcie jakie SFD ufundowało nagrody, a jeszcze niżej zobaczcie co trzeba zrobić aby je zgarnąć.

ZAPRASZAM DO KONKURSU !!!

NAGRODY

I MIEJSCE - dowolny zestaw odżywek za 400 PLN
II MIEJSCE - dowolny zestaw odzywek za 200 PLN

MOŻECIE ZAMAWIAĆ WSZYSTKO CO JEST W SKLEPIE SFD
ŁĄCZNIE Z PROMOCJAMI

SPONSOREM NAGRÓD JEST SPORTOWE FORUM DYSKUSYJNE

Temat konkursu
"Przygotuj film z Twojego treningu w domowych warunkach"


Regulamin konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać (kamerą, aparatem, telefonem) krótki film przedstawiający Wasz trening w domowych warunkach.
Film POWINIEN zawierać wszystkie elementy treningu razem z rozgrzewką i rozciąganiem.
Dodatkowo trening powinien być oparty na propozycjach treningowych zawartych w postach:
[https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html] 
[https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_sredniozaawansowanych-t407011.html] 

Będzie brana pod uwagę Wasza kreatywność w modyfikowaniu propozycji ćwiczeń (ale nie treningu), oraz (w przypadku modyfikacji) ich praktyczna wartość.

2. Filmik należy umieścić na dowolnym serwerze (najlepiej youtube), wysłać do mnie link do filmu poprzez powiadomienie SFD podając w treści swój nick oraz nazwę konkursu

Proszę NIE podawać linków do Waszych filmów tutaj!
Linki do wszystkich filmów zostaną podane w temacie konkursowym po zakończeniu konkursu (nie chce abyście kopiowali pomysły innych osób).

3. Najlepsze prace zostaną wybrane przeze mnie, a w przypadku wątpliwości w porozumieniu z adminem forum i zasłużonymi.
Jeżeli nie będzie filmów wyróżniających się zwycięzcy zostaną wybrani w drodze losowania.

4. Nie ma limitu długości filmu, ale osobiście uważam iż nie powinien on przekraczać 50 MB (używajcie programow do kompresji)
Pamiętajcie, im ciekawszy film tym większa szansa wygranej...

5. Każdy uczestnik może wysłać tylko 1 film

6. W konkursie mogą brać udział tylko osoby, które zarejestrowały się na forum do dnia 15.05.08 (włącznie) i trenują w warunkach domowych. Uczestnictwo w podobnych konkursach w innych działach dot. trenowania na siłowni dyskwalifikuje z udziału w tym konkursie.

7. Po otrzymaniu nagrody zwycięzcy są zobowiązani
do wstawienia fotki, na których będzie widać otrzymane nagrody.

8. Termin nadsyłania prac: do 20.06.08
Ogłoszenie wyników 23.06.08

9. Osoby biorące udział w konkursie zrzekają się wszystkich praw autorskich filmu na rzecz SFD

10. Pytania, na które odpowiedzi znajdują sie w regulaminie BĘDĄ USUWANE!

11. Jeżeli będą istniały jakiekolwiek uzasadnione podejrzenia
ze oszukujecie, odpadacie z konkursu i dostajecie bana
oraz zakaz startowania we wszystkich kolejnych konkursach.

12. Wygrani otrzymują gratisową poradę odnośnie wyboru odżywke i suplementów w przypadku problemów z zakupami.


Ten konkurs może być pierwszym krokiem (lub kolejnym) do startowania w innych konkursach, np. testowaniu supli

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1228
Nie jestem za wysoki heh 173-174 cm więc echem ;) Jakiś czas temu ważyłem 78 kg i ponoć całkiem dobrze było a siła była spora ;)choć obecne większa niż rok temu moja optymalna waga to chyba 80 kg maks
Ćwiczę wszystkie partie mięśniowe
Trening na sile i wytrzymałości oparty przy mojej wadze na ławce wyciskają ponad 150 kg na luzie heh więc mi do takich gości daleko ja 100-110 obecnie w porywach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Bardzo ciekawy pomysł, zastanawiam sie nad sklejeniem czegoś Gratuluje pomysłu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie zastanawiaj się tylko DO ROBOTY

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 97 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5510
ciekawe, ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
wzioł bym udzial ale punkt 6 dyskwalifikuje mnie z konkursu

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Brałeś udział w konkursie dot. trenowania na siłowni?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
tak

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Aha, no to sorka

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1892
Trening na pseudo-silce w piwnicy w akademiku sie liczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
A jak to pasuje do założeń konkursu? Jak dobrze uzasadnisz to czemu nie

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
co do pkt.6

Jak brałem udział w podobnym konkursie, przysiad w dziale trójbój, ale film był kręcony właśnie w domowych warunkach, a nie w siłowni publicznej, to mogę brać udział tutaj, czy nie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPI i BV - mala dygresja

Następny temat

ćwiczenia na nogi

WHEY premium